Jump to content

Recommended Posts

mam rx 580 od sapphire, základní deska aourus b450 elite, RAM hyperx predator RGB case phanteks eclipse P400S 

nevím jak to mam synchronizovat prosím poraďte

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Sdílet na ostatních sítích

Něco synchronizovat půjde a něco asi ne, RAM by měli jít určitě, to ostatní spíš ne.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Před 4 hodinami, Lukas napsal(a):

Něco synchronizovat půjde a něco asi ne, RAM by měli jít určitě, to ostatní spíš ne.

no ale problém je, když si nainstaluji program tak mi to najde jenom tu desku a mělo by to najít RAM i case, protože obojí má tu synchronizaci od gigabyte

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Před 20 hodinami, Osmoděj Veliký napsal(a):

no ale problém je, když si nainstaluji program tak mi to najde jenom tu desku a mělo by to najít RAM i case, protože obojí má tu synchronizaci od gigabyte

Tak tě asi nepotěším, pokud máš vše korektně nainstalováno, tak by to mělo fungovat, protože ani na zahraničních webech tento problém co máš ty, zdá se, nikdo zatím neřešil, tím pádem se dá předpokládat, že si asi prozatím jediný.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Mám stejný problém. Desku mám gigabyte MASTER Z390  grafiku gigabyte RTX 2070 a RGB mě nejede přes program RGB fusion a to jsem testoval dvě grafiky. Když jsem grafiku zapojil do slotu a počítač spustil tož RGB fungovalo a  po restartu už nic.  Pomohlo jen grafiku vyndat  ven ze slotu  a znovu ji zasunout  a bylo vše ok., ale je na chvilku. 

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Ke komentování se musíte přihlásit nebo si vytvořit účet

K zanechání komentáře musíte být člen

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet v naší komunitě.

Zaregistrovat se

Přihlásit se

Už máte účet? Přihlašte se zde.

Přihlásit se teď

• Create New...