Jump to content

Recommended Posts

No, snažil jsem se udělat seznam na herní pc který by zvládal hraní her ve 1080p v 60fps a měl RGB (to je život no) ale hodila by se mi nějaká ta konstruktivní kritika o tom co ještě chce doladit.
Sestava ZDE

Editoval(a) OrganTv12

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Sdílet na ostatních sítích
Před 16 minutami, OrganTv12 napsal(a):

No, snažil jsem se udělat seznam na herní pc který by zvládal hraní her ve 1080p v 60fps a měl RGB (to je život no) ale hodila by se mi nějaká ta konstruktivní kritika o tom co ještě chce doladit.
Sestava ZDE

No, nevidím tam nějak fatální chybu, akorát bych využil M.2 slot NVme pro rychlejší SSD. :) 

A zdroj po úpravě. :) 

Editoval(a) VojtěchC

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Před 5 minutami, VojtěchC napsal(a):

No, nevidím tam nějak fatální chybu, akorát bych využil M.2 slot NVme pro rychlejší SSD. :) 

A zdroj po úpravě. :) 

SSD jsem upravil, ale ten zdroj není moc třeba dávat jiný, vím že je to Seasonic ale dbám radši na něčem o čem vím že postačí, přesně tento už mám téměř 3 roky a funguje bez problému.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Vyměnil bych grafiku za https://www.czc.cz/sapphire-radeon-nitro-rx-590-8gb-gddr5/249135/produkt  za méně peněz, trochu lepší výkon, hezčí a více paměti...

Ram bych určitě nechal 16GB, jen tu co si vybral nevidím na seznamu podporovaných. Takže pokud ji nemáš na doporučení někoho, komu jede na téhle desce, šel bych do jiné.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Před 10 minutami, westikkrystof napsal(a):

Vyměnil bych grafiku za https://www.czc.cz/sapphire-radeon-nitro-rx-590-8gb-gddr5/249135/produkt  za méně peněz, trochu lepší výkon, hezčí a více paměti...

Ram bych určitě nechal 16GB, jen tu co si vybral nevidím na seznamu podporovaných. Takže pokud ji nemáš na doporučení někoho, komu jede na téhle desce, šel bych do jiné.

Je to dobrý nápad, ale rx 590ka má na svůj rozdíl výkonu od 1060ky spotřebu skoro jako rtx 2080ka takže to není moc dobrá volba.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Před 13 minutami, OrganTv12 napsal(a):

Je to dobrý nápad, ale rx 590ka má na svůj rozdíl výkonu od 1060ky spotřebu skoro jako rtx 2080ka takže to není moc dobrá volba.

S tým zdrojom čo si si vybral utiahneš RX590 bez problému, ale spotreba bude o dosť väčšia to je pravda. 

Před 28 minutami, westikkrystof napsal(a):

Toho by som sa nebál, odtestuje a keď tak má 14 dní na vrátenie, ale nemal by byť s nimi problém.  

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Ke komentování se musíte přihlásit nebo si vytvořit účet

K zanechání komentáře musíte být člen

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet v naší komunitě.

Zaregistrovat se

Přihlásit se

Už máte účet? Přihlašte se zde.

Přihlásit se teď

• Create New...