Jump to content
Bodlis

RGB pro Aura sync

22 Příspěvků k tomuto tématu

Ahoj, chtěl by jsme si koupit RGB ledky a potřebuji aby mi fungovali s Aura Sync konkretně mám desku ASUS ROG STRIX B450-F a nejlépe aby byli přes aliexpress nechci do toho dávat tolik peněz. Koukal jsme na tyto ale nejsem si jisty jestli mi budou fungovat s Aura Sync.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Sdílet na ostatních sítích

@Bodlis Tyhle konkrétně co sis vybral ti nepojedou, nejedná se totiž o RGB nýbrž o RGBW, což jsou 5pinové pásky, tento 5pinový header mají k dispozici, myslím, až novější desky, a nejsem si jistej tím jestli vůbec ASUS. 

Editoval(a) Lukas

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Před 15 minutami, Bodlis napsal(a):

@Lukas Tyto jsou ok?

No tak ty jsou pro změnu do USB, myslel jsem, že sháníš přímo do desky se 4pinovým konektorem, pro ovládání přes Auru.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Před 5 minutami, Lukas napsal(a):

No tak ty jsou pro změnu do USB, myslel jsem, že sháníš přímo do desky se 4pinovým konektorem, pro ovládání přes Auru.

Ano sháním přímo do desky doporučil bys mi nějaký.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

takže hledáš nejlépe ledky typu 5050 ;) Protože jiné mají velké rozestupy a prostě tyhle jsou nejlepší za tu cenu. Například tyto :)  Nebo třeba tyto tady máš od 0,5m do 3 metrů (zvol si možnost s tím "Mini 3key" je to USB adaptér ale jde to odpojit aby si ěml jenom strip :D a třeba se ti adaptér bude někdy hodit.

Jinak na tomto odkazu stačí když si najdeš nějaké s vhodnou délkou a bez adaptéru třeba :)

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
On 15/01/2019 at 19:12, David Morávek (Dave) napsal(a):

takže hledáš nejlépe ledky typu 5050 ;) Protože jiné mají velké rozestupy a prostě tyhle jsou nejlepší za tu cenu. Například tyto :)  Nebo třeba tyto tady máš od 0,5m do 3 metrů (zvol si možnost s tím "Mini 3key" je to USB adaptér ale jde to odpojit aby si ěml jenom strip :D a třeba se ti adaptér bude někdy hodit.

Jinak na tomto odkazu stačí když si najdeš nějaké s vhodnou délkou a bez adaptéru třeba :)

Nechal som sa aj ja inspirovat, kedze mam tu istu dosku ako tu bola opytovana. Objednal som tie druhe ale oni su 5v a rgb header na doske je len na 12v cize asi to je v prdeli co?mFacepalmm

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
On 7. 3. 2019 at 9:33, LukasV napsal(a):

Nechal som sa aj ja inspirovat, kedze mam tu istu dosku ako tu bola opytovana. Objednal som tie druhe ale oni su 5v a rgb header na doske je len na 12v cize asi to je v prdeli co?mFacepalmm

Zkus to zapojit já mám také ty druhé a v pohodě mi svítí. Tobě nefungují? 

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Před 1 minutou, Bodlis napsal(a):

Zkus to zapojit já mám také ty druhé a v pohodě mi svítí. Tobě nefungují? 

neviem su na ceste z ciny :D pre istotu som objednal hned 12v pasek :D nechcem pre istotu nic odpalit, tie 5v si dam na reduckiu do USB a dam si ich za monitor ked tak :D :D 

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Mužu se zeptat, mám desku ASUS PRIME B450M-K a zajímá mě, pokud si objednám led pásky které zde byly zmíněny a mají fungovat s Aura Sync, mudou umět i ruzné efekty, ktere si nastavím v Aura Sync? Nebo prostě budou jen svítit danou barvou?

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Před 39 minutami, Nogare99 napsal(a):

Mužu se zeptat, mám desku ASUS PRIME B450M-K a zajímá mě, pokud si objednám led pásky které zde byly zmíněny a mají fungovat s Aura Sync, mudou umět i ruzné efekty, ktere si nastavím v Aura Sync? Nebo prostě budou jen svítit danou barvou?

Nie, ASUS PRIME nemá RGB header ani funkciu Aura Sync... 

Editoval(a) Roy

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Před 17 hodinami, Roy napsal(a):

Nie, ASUS PRIME nemá RGB header ani funkciu Aura Sync... 

Popisek desky 🤔 "Vestavěný konektor pro RGB LED pásky, snadno synchronizovaný s neustále se rozšiřujícím portfoliem hardwaru Aura Sync. "

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Před 10 minutami, Nogare99 napsal(a):

Popisek desky 🤔 "Vestavěný konektor pro RGB LED pásky, snadno synchronizovaný s neustále se rozšiřujícím portfoliem hardwaru Aura Sync. "

Viem že na doske ASUS PRIME B450M-A je RGB header v hornej časti, no na doske ASUS PRIME B450M-K ho nikde nevidím... 

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
1 hour ago, Roy napsal(a):

@Nogare99 Tu máš na porovnanie tvoju ASUS PRIME B450M-K a verziu "Ačkovu" B450M-A pri ktorej vidíš RGB header (biely) v pravej hornej časti. 

To mi chceš říct, že kvuli nějáký kokotí hlavy, co neumí dělat popis produktu jsem si koupil jinou základní desku? -_-

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Před 19 minutami, Nogare99 napsal(a):

To mi chceš říct, že kvuli nějáký kokotí hlavy, co neumí dělat popis produktu jsem si koupil jinou základní desku? -_-

Akurát som to pozeral. Na CZC majú zlý popis a v texte je obrázok "Ačkovej" verzie miesto verzie "K" . 

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Před 16 minutami, Roy napsal(a):

Akurát som to pozeral. Na CZC majú zlý popis a v texte je obrázok "Ačkovej" verzie miesto verzie "K" . 

No bohužel ji asi z tohodle duvodu už nemužu vrátit. Doma jí mám už nejáký pátek. :D Ale díky za objasnení no :D

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Ke komentování se musíte přihlásit nebo si vytvořit účet

K zanechání komentáře musíte být člen

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet v naší komunitě.

Zaregistrovat se

Přihlásit se

Už máte účet? Přihlašte se zde.

Přihlásit se teď