Jump to content
Vojtěch Šokala

Klávesnice do 3700Kč

5 Příspěvků k tomuto tématu

Zdravím, chci si pořídit novou klávesnici ale nemohu se rozhodnout mezi tímhle  tímhle a tímhle .

Vím že Razer Huntsman má opto-mechanické spínače a toho se docela bojím.

Pokud znáte nějakou lepší tak mi určitě posílejte. Ještě jsem přemýšlel nad klávesnicemi od Ducky Channel ale ty ceny za dopravu jsou hrozné :D

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Sdílet na ostatních sítích
1 hour ago, Vojtěch Šokala napsal(a):

Zdravím, chci si pořídit novou klávesnici ale nemohu se rozhodnout mezi tímhle  tímhle a tímhle .

Vím že Razer Huntsman má opto-mechanické spínače a toho se docela bojím.

Pokud znáte nějakou lepší tak mi určitě posílejte. Ještě jsem přemýšlel nad klávesnicemi od Ducky Channel ale ty ceny za dopravu jsou hrozné :D

Já když vybíral klávesnici, tak jsem koukal na Corsair K70, Razer Black Widow a i na tu HyperX....nakonec jsem koupil Logitech G810 a jsem spokojený. Romer G spínače mi přišli lepší než cherry brown, ale zase nemusí vyhovovat každému. 

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Před 38 minutami, TomAss Dokoupil napsal(a):

Já když vybíral klávesnici, tak jsem koukal na Corsair K70, Razer Black Widow a i na tu HyperX....nakonec jsem koupil Logitech G810 a jsem spokojený. Romer G spínače mi přišli lepší než cherry brown, ale zase nemusí vyhovovat každému. 

Na K70 jsem taky koukal ale to už je trochu přes budget + ten font se mi nelíbí. Kouknu na tu logitech 

+ Nevíš k čemu se dají přirovnat ty opto-mechanické spínače ?

Editoval(a) Vojtěch Šokala

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Před 3 hodinami, Vojtěch Šokala napsal(a):

Na K70 jsem taky koukal ale to už je trochu přes budget + ten font se mi nelíbí. Kouknu na tu logitech 

+ Nevíš k čemu se dají přirovnat ty opto-mechanické spínače ?

Corsaira všude vychvalovali a sháněl jsem tichou klávesnici....

Nikdy jsem opto-mechanické spínače nezkoušel, ale měli by prý být pekelně rychlé. Ale jak je to se spolehlivostí, poruchovostí a o jak moc je to rychlejší....to bohužel neporadím

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Ke komentování se musíte přihlásit nebo si vytvořit účet

K zanechání komentáře musíte být člen

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet v naší komunitě.

Zaregistrovat se

Přihlásit se

Už máte účet? Přihlašte se zde.

Přihlásit se teď