Jump to content
Alex Grantský

PC Herní sestava - kontrola

9 Příspěvků k tomuto tématu

Sestava není špatná ale trochu bych jí předělal.

Na hry ti stačí bohatě Ryzen 5 2600 chladič Fera 3 s deskou ASUS Prime Plus.ASRock Pro4,Gigabyte Aorus Elite/Pro.

Skříň by mohla být SilentiumPC Regnum RG4T Tempered Glass nebo něco od Fracatalu.

RAM: Patriot Viper RGB 3200MHz,

Tu Grafiku co tam máš s teplotama nebude moc dobrá když se koukneš na to chlazení a už bych radši vzal nějakou 2070 třeba tuto

Sestava by po změně mohla vypadat takto: 

Omlouvám se, neumím posílat seznam z alzy a podle mě se to za 300kč nad limitem velmi vyplatí 

• Souhlasím 2

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Sdílet na ostatních sítích

Díky za bleskovou odpověď. Určitě si nechám poradit a půjdu do tvé výše sepsané sestavy, chyběl ti tam zdroj tak jsem zvolil seasonic 620 (bude stačit?) seasonic

Ještě mám otázku, je úplně nutný chladič od SilentiumPC, když je chladič v balení s procesorem? 

Teď už jsem na 32K

Editoval(a) Alex Grantský

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Aha promiň na zdroj jsem zapoměl ten seasonic by měl stačit a chladič není nutný takže ho můžeš koupit někdy jindy nebo vůbec. Potom je ta možnost že zatím si vystačíš s SSD diskem protože 480GB podle mě zatím stačí a pak dokoupíš disk :) Takže ušetříš tak cca 1800kč jestli chceš tak by se tam ještě dalo ubrat ale moc bych to nedoporučoval :)

Editoval(a) Vojtěch Šokala

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Ok. Vyhodil jsem akorát 3.5" disk,  ze začátku by mi byl opravdu víceméně k ničemu a je to věc, která se dá kdykoliv dokoupit a lehce zapojit.  

Poslední otázka, myslíš si tedy, že je zbytečné kupovat Ryzen 7 ? Nebyl by trošku větší nárust FPS oproti Ryzenu 5? Grafiku nechám RTX 2070.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Dobrý den prosím vás chtěl bych si postavit pc do 30 000kč pro hraní her a takové to běžné používání.

prosím o pomoc při výběru pc sestavy monitor, myš, klávesnici, reproduktory mam děkuji za pomoc

Editoval(a) michal563

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Před 20 minutami, michal563 napsal(a):

Dobrý den prosím vás chtěl bych si postavit pc do 30 000kč pro hraní her a takové to běžné používání.

prosím o pomoc při výběru pc sestavy monitor, myš, klávesnici, reproduktory mam děkuji za pomoc

Pořiď si to, co mi poradil Vojta.

Akorát jsem ti to trochu ořezal na case a dal pryč HDD 3.5" a nechal zatím SSD

PC sestava

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Ke komentování se musíte přihlásit nebo si vytvořit účet

K zanechání komentáře musíte být člen

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet v naší komunitě.

Zaregistrovat se

Přihlásit se