Jump to content

Recommended Posts

Zdravím. Zrovna mi došel nový processor a základní deska, ale o tom tohle není předtím než jsem chtěl začít skládat jsem zjistil, nebo spíš spočítal na stránce outervision.com/power-supply-calculator kolik by to asi mělo "žrát". Load wattage mi tam napsalo 320W což je o 20W víc než můj zdroj utáhne. Co by se stalo kdybych se to pokusil spustit? Když zapnu třeba dejme tomu far cry 4 vyhoří mi součásty v pc, nebo tak? Proto se ptám vás, protože s tímhle jsem zkušenost neměl a fakt nechci aby mi odešly všechny součástky v počítači kvůli takové pošetilosti a na nový zdroj bohužel nemám. Díky moc za všechny odpovědi, rady a tipy :x

Editoval(a) Fallby Holubek

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Sdílet na ostatních sítích
Před 7 hodinami, Fallby Holubek napsal(a):

Zdravím. Zrovna mi došel nový processor a základní deska, ale o tom tohle není předtím než jsem chtěl začít skládat jsem zjistil, nebo spíš spočítal na stránce outervision.com/power-supply-calculator kolik by to asi mělo "žrát". Load wattage mi tam napsalo 320W což je o 20W víc než můj zdroj utáhne. Co by se stalo kdybych se to pokusil spustit? Když zapnu třeba dejme tomu far cry 4 vyhoří mi součásty v pc, nebo tak? Proto se ptám vás, protože s tímhle jsem zkušenost neměl a fakt nechci aby mi odešly všechny součástky v počítači kvůli takové pošetilosti a na nový zdroj bohužel nemám. Díky moc za všechny odpovědi, rady a tipy :x

A jaké jsou specifikace sestavy? Jen tak pro zajímavost :) 

PC zdroj vydrží i přetížení. Některé zdroje i stálé přetížení, avšak většina jen špičkové. Proto bych raději neriskoval (neznám specifikace tvé sestavy).

Naštěstí se dají sehnat slušné zdroje docela levně jak nové (500W kolem 1300 Kč), tak použité.

• Like 1
  • Souhlasím 1

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Sdílet na ostatních sítích

Ke komentování se musíte přihlásit nebo si vytvořit účet

K zanechání komentáře musíte být člen

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet v naší komunitě.

Zaregistrovat se

Přihlásit se

Už máte účet? Přihlašte se zde.