Jump to content
MantoskoTV

Logitech G29 problém ss pedálmi

4 Příspěvky k tomuto tématu

Potrebujem pomôcť pretože ja fakt neviem čo s tým mám už robiť. Kúpil som volant Logitech G29 aby som si hry na PC viac užíval , lenže moje pedále nechcú spolupracovať . Keď mám pedál uvoľnený tak v hre je plyn a keď ho stisnem tak v hre plyn nie je a to je tak u každého pedálu. 

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Sdílet na ostatních sítích

Podívej se do nastavení hry a invertuj ovládání pedálů. Já řešil stejný problém s thrustmastrem (nehraješ náhodou Assetto Corsa??tam mi to totiž zlobilo)....případně se podívej přímo do nastavení volantu.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Před 3 hodinami, TomAss Dokoupil napsal(a):

Podívej se do nastavení hry a invertuj ovládání pedálů. Já řešil stejný problém s thrustmastrem (nehraješ náhodou Assetto Corsa??tam mi to totiž zlobilo)....případně se podívej přímo do nastavení volantu.

robí mi to celý volant nie iba jedná hra v nastaveniach volantu som nič nenašiel a pc mi už zablokoval kalibráciu v USB

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Nevím jak u Logitechu, ale Thrustmaster to umí. Tak ho zkus úplně odinstalovat a znovu připojit. Jinak teď jsem teda zapnul mašinu a invertovat se pedály dají v Assetu, Raceroomu a Project Cars...u her od Codemasters(Dirt, F1) to bohužel nejde.

Editoval(a) TomAss Dokoupil

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Ke komentování se musíte přihlásit nebo si vytvořit účet

K zanechání komentáře musíte být člen

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet v naší komunitě.

Zaregistrovat se

Přihlásit se

Už máte účet? Přihlašte se zde.

Přihlásit se teď