Jump to content
Ty chuju bobrze

Nejlepší program na čištění PC ?

Recommended Posts

Všechny ty programy jsou lež! Vždycky jsem to spustil a prachu bylo v PC pořád stejně jako před spuštěním. Nejlepší je to prostě vzít vysavačem :D Ne, ale teď vážně. Tyhle programy jsou většinou k ničemu. Jediný, který jsem skutečně kdy dokázal používat a pomáhal my byl CleanMyWindows. Bohužel se ale jedná o placený program.Nejlepší tedy je si prostě jednou za čas sednout a vyčistit ten systém od nepotřebných souborů a dalších věcí manuálně. 

• Haha 1

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Sdílet na ostatních sítích
Před 2 hodinami, milanfon napsal(a):

Všechny ty programy jsou lež! Vždycky jsem to spustil a prachu bylo v PC pořád stejně jako před spuštěním. Nejlepší je to prostě vzít vysavačem :D

Jo to jsem čekal že někdo napíše :) ale díky za radu. 

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Před 8 hodinami, Ty chuju bobrze napsal(a):

Jo to jsem čekal že někdo napíše :) ale díky za radu. 

Nejlepším programem je ten co obsahuje i čištění :P  Oplach ničemu nepomáhá... A Dieta prej taky ne ¯\_(ツ)_/¯

Záleží samozřejmě jak moc máš systém zaprasenej (jestli je to čistej install nebo upgrade z 7 / 8) a hlavně jak důležitý máš tam nastavení... Osobně mám skoro pocit, že někdy je rychlejší a bezbolestnější prostě tu mrchu přeinstalovat :D A NEBO JEŠTĚ LÉPE!  Nezaprasit ! :D 

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Pokud bys ho chtěl vážně vyčistit, tak ho formátuj přes Linux. :D Je to lepší než přes Windows.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
On 30. 9. 2017 at 23:08, Dangel napsal(a):

Nejlepším programem je ten co obsahuje i čištění :P  Oplach ničemu nepomáhá... A Dieta prej taky ne ¯\_(ツ)_/¯

Záleží samozřejmě jak moc máš systém zaprasenej (jestli je to čistej install nebo upgrade z 7 / 8) a hlavně jak důležitý máš tam nastavení... Osobně mám skoro pocit, že někdy je rychlejší a bezbolestnější prostě tu mrchu přeinstalovat :D A NEBO JEŠTĚ LÉPE!  Nezaprasit ! :D 

Nebo to zkus Malwarebytem, udělal jsem na něj recenzi můžeš se kouknout. Odstranil mi všechny potvory co byly v systému + i ty mimo systém. @Ty chuju bobrze

Editoval(a) Romantus97

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Před 2 hodinami, Romantus97 napsal(a):

Nebo to zkus Malwarebytem, udělal jsem na něj recenzi můžeš se kouknout. Odstranil mi všechny potvory co byly v systému + i ty mimo systém. @Ty chuju bobrze

Malwarebytes jak už název říká není pro čištění, ale spíše zbavování se malware-u. Otázka byla položena spíše na čištění nepoužívaných nebo nesmazaných dočasných souborů. 

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Před 45 minutami, Dangel napsal(a):

Malwarebytes jak už název říká není pro čištění, ale spíše zbavování se malware-u. Otázka byla položena spíše na čištění nepoužívaných nebo nesmazaných dočasných souborů. 

Reagoval jsem na zaprasení, hromada aplikací může obsahovat škodlivé kódy

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
On 30. 9. 2017 at 11:39, milanfon napsal(a):

Všechny ty programy jsou lež! Vždycky jsem to spustil a prachu bylo v PC pořád stejně jako před spuštěním. Nejlepší je to prostě vzít vysavačem :D Ne, ale teď vážně. Tyhle programy jsou většinou k ničemu. Jediný, který jsem skutečně kdy dokázal používat a pomáhal my byl CleanMyWindows. Bohužel se ale jedná o placený program.Nejlepší tedy je si prostě jednou za čas sednout a vyčistit ten systém od nepotřebných souborů a dalších věcí manuálně. 

Už jsem CMW našel, zde to je, že?:D 

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Před 12 hodinami, milanfon napsal(a):

Tak to nemůžu posoudit, protože tvůj odkaz vede na tuhle stránku :lul:

Tak je to ono nebo ne? Kappa 

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Ke komentování se musíte přihlásit nebo si vytvořit účet

K zanechání komentáře musíte být člen