Jump to content
Martin Smetana

Chyba při stahování Windows 7 SP 1

Recommended Posts

Zdravím. Mám problém při stahování Windows 7 SP1 . Při aktualizaci přez Windows Updater mi to píše chybu Kód 800F0A13. Prohledal sem celí internet a poptával sem se mnoho různých lidí ale nikdo mi nedokázal odpovědět a nikde sem nic spolehlivího co by fungovalo na opravu nenašel. Proto se obracím zde jestli by někdo mněl tušení jak tuhle chybu opravit a nebo s ní mněl nějaké zkušenosti. Díky za jakoukoliv pomoc :)

Bez názvu.png

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Sdílet na ostatních sítích
Před 13 hodinami, Martin Smetana napsal(a):

Zdravím. Mám problém při stahování Windows 7 SP1 . Při aktualizaci přez Windows Updater mi to píše chybu Kód 800F0A13. Prohledal sem celí internet a poptával sem se mnoho různých lidí ale nikdo mi nedokázal odpovědět a nikde sem nic spolehlivího co by fungovalo na opravu nenašel. Proto se obracím zde jestli by někdo mněl tušení jak tuhle chybu opravit a nebo s ní mněl nějaké zkušenosti. Díky za jakoukoliv pomoc :)

Bez názvu.png

A máš legální Windows? Případně proč nás vůbec zapnuté automatické aktualizace? :D Jinak to není moc závažný problém. Taky se mi to párkrát stalo. Prostě to ignoruj. 

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Jde hlavně o to že bez toho nefungují něketé programy a hry,nejde hlavně o SP ale o Framework který nelze stáhnout BEZ SP1, Ale už sem zjistil problém . Tohle se mi stalo na novím PC kde mám i7 7700K , a vůbec sem netušil že to bude dělat až takovej bordeli v kombinaci s W7 . Zajedno nelze stahovat aktualizace a za druhé je PRÝ velké bezpečnostní riziko . Což sem zjistil na vlastní kůži a po necelím 1 měsíci používání tohodle PC sem chytil hned několik virů které my rozjebali celé PC,Bios,OS a to sem mněl zaplacený ESET Antiviroví program. Tak sem to nakonec musel vyřešit tak že sem chtě nechtě musel přečstoupit na W10 tak uvidíme jak se na ně adaptuju nikdy sem na nich nedělal :D (tohle je můj 2hej učet)

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Před 25 minutami, Guest SaladinCZ napsal(a):

Jde hlavně o to že bez toho nefungují něketé programy a hry,nejde hlavně o SP ale o Framework který nelze stáhnout BEZ SP1, Ale už sem zjistil problém . Tohle se mi stalo na novím PC kde mám i7 7700K , a vůbec sem netušil že to bude dělat až takovej bordeli v kombinaci s W7 . Zajedno nelze stahovat aktualizace a za druhé je PRÝ velké bezpečnostní riziko . Což sem zjistil na vlastní kůži a po necelím 1 měsíci používání tohodle PC sem chytil hned několik virů které my rozjebali celé PC,Bios,OS a to sem mněl zaplacený ESET Antiviroví program. Tak sem to nakonec musel vyřešit tak že sem chtě nechtě musel přečstoupit na W10 tak uvidíme jak se na ně adaptuju nikdy sem na nich nedělal :D (tohle je můj 2hej učet)

Popravdě win10 na tom není o moc lepší. Řešil jsem něco podobného na win10 a nedávno jsem měl další problém s tím že se mi furt stahoval update dokola a dokola z ničeho nic to přestalo. 

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Před 5 hodinami, Guest SaladinCZ napsal(a):

Je chyba dávat na Kaby Lake (vlastně i na Skylake) Widnows 7, protože už tuto architekturu nepodporuje a vlastně můžeš být rád, že se ti Win 7 vlastně na 7700K spustil. Já s ním měl problémy i na Broadwell-E. Win 10 mě dost sere, ale alespoň je stabilní :D

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Před 8 hodinami, Ty chuju bobrze napsal(a):

Popravdě win10 na tom není o moc lepší. Řešil jsem něco podobného na win10 a nedávno jsem měl další problém s tím že se mi furt stahoval update dokola a dokola z ničeho nic to přestalo. 

Bohužel se nemněl na vybranou. Jediný OS který jede stabilně na Kaby Lake je právě W10 :S

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Před 1 hodinou, Ty chuju bobrze napsal(a):

Njn co se dá dělat :)

Používat Linux? 

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Před 21 minutami, Barendol napsal(a):

Používat Linux? 

Ale dej pokoj s Linuxem :P Pracoval jsem na něm a opravdu mě moc nenadchl.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Před 8 hodinami, jirkasta napsal(a):

Ale dej pokoj s Linuxem :P Pracoval jsem na něm a opravdu mě moc nenadchl.

Pracoval jsem s Linuxem. :D Pomalejší Windows jsem nezažil. 0,5GB RAM je i na přístupový počítač málo, tak nechápu, proč je ve škole máme. 

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Před 15 hodinami, Barendol napsal(a):

Pracoval jsem s Linuxem. :D Pomalejší Windows jsem nezažil. 0,5GB RAM je i na přístupový počítač málo, tak nechápu, proč je ve škole máme. 

Nevím, já na základce zažíval, že jsem měl horší PC doma než tam :D 

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Před 5 hodinami, jirkasta napsal(a):

Nevím, já na základce zažíval, že jsem měl horší PC doma než tam :D 

Dneska jsem ho zaseknul. :D Pustil jsem starého Prince of Persia přes superhry. 

Jediný štěstí je, že je to druhá počítačová učebna. :D

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Ke komentování se musíte přihlásit nebo si vytvořit účet

K zanechání komentáře musíte být člen

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet v naší komunitě.

Zaregistrovat se

Přihlásit se

Už máte účet? Přihlašte se zde.

Přihlásit se teď