Jump to content
Apem Adam

Zamrznutí pc nelze ani bootovat

5 Příspěvků k tomuto tématu

Mám problém při spuštění pc, Při klasickém spuštění pc mě naběhne pouze BIOS.

Po vyjetí z BIOSU ještě před spuštěním Win se ukážou takové ty tečky a potom se seknout a neděje se vůbec nic.

Po restartu zase to samé nepustí mě to dál než k tem tečkám kde se pc zasekne.

V BIOSU jsem nastavoval disky, vše sem odpojil a zase připojil ale pořád to samé.

Nevíte někdo čím to je ? Někde jsem četl že by to mohlo být grafickou kartou ale nevím.

Komponenty 

Cpu: Ryzen 1600x

Ram:  HypeXfury  4x4 ddr4 2400

Gtx: 1050ti

Deska: Asus Prime B350M-A

48278088_358876824676061_435640091906408448_n.jpg

48373830_294428451190229_8939434038133784576_n.jpg

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Sdílet na ostatních sítích
Před 3 hodinami, Apem Adam napsal(a):

Mám problém při spuštění pc, Při klasickém spuštění pc mě naběhne pouze BIOS.

Po vyjetí z BIOSU ještě před spuštěním Win se ukážou takové ty tečky a potom se seknout a neděje se vůbec nic.

Po restartu zase to samé nepustí mě to dál než k tem tečkám kde se pc zasekne.

V BIOSU jsem nastavoval disky, vše sem odpojil a zase připojil ale pořád to samé.

Nevíte někdo čím to je ? Někde jsem četl že by to mohlo být grafickou kartou ale nevím.

Komponenty 

Cpu: Ryzen 1600x

Ram:  HypeXfury  4x4 ddr4 2400

Gtx: 1050ti

Deska: Asus Prime B350M-A

48278088_358876824676061_435640091906408448_n.jpg

48373830_294428451190229_8939434038133784576_n.jpg

Osobně si myslím že grafická karta za to nemůže. Podle mě to je diskem. Zkus reinstal systému nebo pokud ten počítač byl koupený jako celek tak ho reklamovat.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Před 22 hodinami, Každý za barem napsal(a):

Osobně si myslím že grafická karta za to nemůže. Podle mě to je diskem. Zkus reinstal systému nebo pokud ten počítač byl koupený jako celek tak ho reklamovat.

Systém nemůžu nabootovat ani nijak reinstalovat. Mám 3 disky ani na jeden to nejde, zkoušel jsem je všemožně odpojit a zapojit jenom jeden a další kombinace ale nic ani si nemůžů vybrat na jaký disk to chci dál mě to totiž nepustí. a jinak BIOS mě ukazuje všechny

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

No, je jasný, že ti zkolaboval zavaděč OS, to je v podstatě téměř neopravitelný, ale je mi divný, že by jsi nebyl schopný uskutečnit čistou instalaci.

Když spustíš bootování z přenosnýho média a dostaneš se na volbu instal disku, tak se ti opravdu ve výběru vůbec nic nezobrazuje?

Editoval(a) Lukas

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Takto se mi choval notebook, když mi na něj spadla kniha a náraz poškodil disk - spouštění došlo k načítací obrazovce Win a pak zamrznul. Ale pochybuji, že bys s celou sestavou někde třísknul.
Napadá mě i ta grafická karta, přesněji poškozený bios GK a tedy chyba v komunikaci grafiky s ovladači (kdy právě až do načtení Win karta funguje jen jako výstup obrazu). Zkus spustit Win v Safe Módu, pokud se načte, bude to možná karta. (ale nechci strašit)

Máš nějaký další disk, na kterém by se to dalo zkusit?

Zkoušels s jednou ramkou (každou zvlášť)?

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Host
You are commenting as a guest. If you have an account, please sign in.
Reagovat na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoticons maximum are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen jako video..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš původní obsah byl obnoven. .   Vymazat editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.