Jump to content
David Reitinger

Dodatečný CZ Layout

7 Příspěvků k tomuto tématu

Chtěl by jsem se optat na takovou spíš drobnost

Kde se dají sehnat české znaky na klávesnici třeba když si někdo koupí klávesnici s US znaky?

Osobně mám v momentální chvíli objednanou kmávesnici Corsair Gaming K95 s US znaky protože byla o 2000kč levnější jak ta s CZ znaky sice má krátký enter ale jinak všechny ostatní znaky by se logicky měli dát lehce vyměnit, všude se ukazuje jak je snadné vyndat a vyměnit ty plastové vržky tlačítek (nevím jak se tomu odborně říká) tak by bylo divné kdyby někde neprodávali cz znaky když k tomu i vím že se prodává tato klávesnice i v CZ Layout takže se ty znaky už tak vyrábí.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Sdílet na ostatních sítích

No pokud bys napsal na podporu Corsairu, tak by ti je určitě prodali, ale vzhledem k tomu, že ty US mají na e-shopu za $50, tak se ti skoro vyplatilo už do toho investovat ty 2 tisíce. Jinak asi ty CZ keycapy neseženeš. 

• Souhlasím 1

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Před 6 minutami, David Reitinger napsal(a):

Tak to je škoda asi si jen koupím přelepky za 20kč :) 2000 není až tak málo :) snad to nebude vypadat nějak příšerně :)

Není lepší se prostě naučit psát bez koukání? :D Přeci jenom přelepkama přídeš o RGB průsvit.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Já viděl hezké průhledné přelepky, kde jediná neprůhledná část je samotné písmeno :) Prodávají to s černými nebo bílými znaky :) A chci to spíš jen z takového toho že jsem čech tak by jsem měl mít na klávesnici i české znaky :)

• Like 1

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Ke komentování se musíte přihlásit nebo si vytvořit účet

K zanechání komentáře musíte být člen

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet v naší komunitě.

Zaregistrovat se

Přihlásit se

Už máte účet? Přihlašte se zde.

Přihlásit se teď