Jump to content
Vladimír Kadlec

SilentiumPC RG4T

10 Příspěvků k tomuto tématu

Utčitě většina z vás četla @milanfon ovo   recenzi na AR3 že? 

No tak já se rozhodl svůj vůbec první PC postavit ve skříni SilentiumPC RG4T :)

Skříň je velmi veliká na to že to je Midi Tower, vše se do ní skvěle vejde. Airflow zajišťují 2x 120mm přední větráky a 1x zadní 120mm větrák na odsávání teplého vzduchu. Dokoupit se dají další 3 větráky 1x120mm dopředu a 2x140/120 nahoru. Větráky jsou velmi tiché a i na maximální otáčky je hlučnost v míře. Větráky si regulujete buď deskou nebo posuvným tlačítkem na vrchu skříně, toto je podle mě velmi dobrá věc kterou já dokážu ocenit. Přední větráček který má foukat do basementu jsem si dal nahoru  aby mi to lépe nasávalo vzduch do skříně.

Jelikož jsem stavěl PC poprvé v životě tak jsem chtěl nějakou skříň kde se bude dobře dělat cable management, tady to šlo skvěle! jediný problém byl že jsou nemohl zavřít tu bočnici jak kryje kabely :D nějak jsem si ji tam narval a rychle přišrouboval... toto ale není chyba skříně, ale chyba má :) 

Jako největší nevýhodu považuji toto: Zdroj.thumb.jpg.9caf3c426fc6f87fe764f45d9174a57f.jpg

Je to jako o AR3... nevím co bych dělal kdybych něměl semi-modulární zdroj... Mám Evga 750BQ

Jiank celkově skřínň doporučuji, airflow je dobrý, kabely se dobře skládají, ale mohli alespoň udělat vyšroubovací záslepky na GPU, síť. kartu apod.

jestli vás něco zajímá ptejte se, napsal jsem sem jen stručnou recenzi...

Editoval(a) Vladimír Kadlec

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Sdílet na ostatních sítích

A dá se v tom skladovat žehlička? :lul::D jednoduše jak velký prostor je nad grafikou... 

_20181215_103121.thumb.JPG.1a335581981290bba6e1e5000fad17b2.JPG

Editoval(a) Romantus97
  • Haha 2
  • Kappa 1
  • Souhlasím 1

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Před 48 minutami, Romantus97 napsal(a):

A dá se v tom skladovat žehlička? :lul::D jednoduše jak velký prostor je nad grafikou... 

_20181215_103121.thumb.JPG.1a335581981290bba6e1e5000fad17b2.JPG

Ano, narveš tam dokonce i dvě žehličky A TO SE VYPLATÍ... No nekupte to! 

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Před 6 hodinami, Filip Ulrich napsal(a):

Když už jsme u té RG4T...

IMG_20181008_193049.jpg

IMG_20181008_192949.jpg

😍That is lovely! 

To vypadá hodně hustě... máš skvelej cable management :)

Jestli je to možné, mohl bys mi vyfotit tu case zepředu? (i s tím kryten) Chci vidět jestli máš tu novou verzi s novým logem nebo tu starší.... 

Koukám že jsi si dokoupil větráčky :D teď to má asi hodně dobrej airflow co?  Taky plánuji nějaké dokoupit, ale až po Fera 3... 

Ty máš také RAM od Patriotu jako mám já na profilu? 

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Před 1 hodinou, Vladimír Kadlec napsal(a):

@Filip Ulrich

Nevíš jak je to s větráčkama od SPC?  Když si teď nějakej koupim přijde mi ten s novým logem nebo starým logem? 

Mě přišli Sigma Pro 120mm se starým logem (proto jsem je dal dopředu) a to jsem je kupoval 30. 9. 2018

• Haha 1

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Před 15 minutami, Filip Ulrich napsal(a):

Mě přišli Sigma Pro 120mm se starým logem (proto jsem je dal dopředu) a to jsem je kupoval 30. 9. 2018

Aha :D Já si chci koupit 2x140 Sigmu nebo něco takového na hořejšek skříně a  Feru, ale chci ji s tím novým logem (nechci si koupit  Feru RGB)

• Souhlasím 1

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Přidám svůj názor pokud to nevadí.Pc jsem taky stavěl poprvé,vše šlo v pohodě,už jsou předinstalované i některé distanční sloupky což je fajn,jednu výtku bych měl k upevnění GPU šroubkama který se mi začaly v závitu protáčet,a druhou na zdroj,kupoval jsem atx s doměním že se tam vleze,no a vlezl se ale chce to trochu cviku ho tam narvat(aspoň teda za mně).To je tak vše co bych k tomu měl,jinak super case se 3 větráčky tak proč jí nebrat,jedině si připravit trpělivost na zdroj.Hodnocení asi 8,5 z 10,kdyby bylo víc místa u zdroje nezlobil bych se.

• Souhlasím 1

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Ke komentování se musíte přihlásit nebo si vytvořit účet

K zanechání komentáře musíte být člen

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet v naší komunitě.

Zaregistrovat se

Přihlásit se

Už máte účet? Přihlašte se zde.

Přihlásit se teď