Jump to content

Recommended Posts

To si radši kup Xiaomi... Redmi S2 je s ním srovnatelnej a máš jistotu dobré značky... Taky by neměl tak topit (jako ten Mediatek uvnitř tý zrůdnosti) 

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Sdílet na ostatních sítích

Eh, no co k tomu říct... Značky jako UMIDIGI, Doogee, apod. jsou dle mýho názoru dost pofidérní a na pováženou. Neříkám, že nemusí mít dobrý telefony, ale například technická podpora bude na bodě mrazu. Co se týče přímo tohohle modelu, tak to je taky takový "nemastný, neslaný". Máš 5.84" displej s HD+ rozlišením, což je na tak velkej displej fakt nic moc, následně MediaTek procík, o kterým se radši nechci ani zmiňovat a ještě pár dalších "much". Obecně je to dost slabý, spíš bych uvažoval o alternativě. Jediná věc, co mě překvapila je, že má NFC a USB-C, což je dost neobvyklý na takovejhle telefon. 

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Před 9 hodinami, Harry napsal(a):

Eh, no co k tomu říct... Značky jako UMIDIGI, Doogee, apod. jsou dle mýho názoru dost pofidérní a na pováženou. Neříkám, že nemusí mít dobrý telefony, ale například technická podpora bude na bodě mrazu. Co se týče přímo tohohle modelu, tak to je taky takový "nemastný, neslaný". Máš 5.84" displej s HD+ rozlišením, což je na tak velkej displej fakt nic moc, následně MediaTek procík, o kterým se radši nechci ani zmiňovat a ještě pár dalších "much". Obecně je to dost slabý, spíš bych uvažoval o alternativě. Jediná věc, co mě překvapila je, že má NFC, což je dost neobvyklý na takovejhle telefon. 

Když jsem koukal na recenzi tak v komentářích hodně lidí psalo, že updaty chodí a že i po půl roce funguje stejně jako na začátku. A prý je to ve světě známá značka. Když jsem koukal na antutu tak to mělo o 10 tisíc víc bodů jak můj mobil, takže výkon není tak špatnej. A to rozlišení by mi ani nevadilo, protože jsem zvyklej kvůli výkonu PC na 720p na 22 palcích :D.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Tak softwarovou podporu ti u UMIDIGI nepotvrdím, protože s tím zkušenost nemám. Tvrdit u Androidu, že ti pofrčí za půl roku úplně stejně, jako na začátku je dost odvážný a extrémě závislý na tom, o jakým mobilu se bavíš. Věř mi, že když do něj nataháš milióny sraček, jako to má tendenci dělat 90% uživatelů, tak můžeš dělat továrko každej týden. AnTuTu je asi nejznámější benchmark u telefonů, ale né vždycky bych ho bral v potas. Samozřejmě je to na porovnání fajn, ale o reálným výkonu ti to moc neřekne, dokavaď si to fakt neosaháš. A když jsi zvyklej na tak slabý rozliško, tak asi není o čem mluvit :D Furt jsem ohledně něj docela skeptický. UMIDIGI není úplně tak neznámá značka, na tom se shodneme, ale furt bych se bál věcí, jako je technická podpora (troubleshooting), custom ROM, gadgety, kryty, a spousta dalších faktorů jelikož zrovna tenhle telefon fakt není moc známej. Navíc ten telefon není například ani na GSMAréně, takže se pořádně nedozvíš podobný parametry a případný problémy, což by mě lehce štvalo, ale to už je otázka preference. Jak už jsem zmiňoval, tak je přítomnost NFC a USB-C, ale obětovat za to rozliško displeje a procesor, no nevím nevím.

PS: Neber to tak, že bych měl něco přímo proti tomu telefonu, ale je tu až moc věcí, proč já osobně bych si ho nekoupil, ale pokud splňuje to, co od něj čekáš, to si ho klidně kup :D 

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Právě ty věci jako NFC, USB-C, bezdrátový nabíjení, rychlonabíjení, hodně čistej android a čtečka otisků prstů v zapínacím tlačítku se mi hodně líbí a vysokej výkon ani nepotřebuju, protože hraju Shakes and Fidget, Minecraft, Hitman Sniper a PUBG na nejnižší detaily a budu hrát Fortnite na nejnižší detaily.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Před 42 minutami, Romantus97 napsal(a):

Tak na tom Fortnite vážně nepustíš... Požadavky mnohdy nesplňují ani mobily okolo 7K

Teď se ty požadavky změnily už stačí mít jenom android 8.0.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Ke komentování se musíte přihlásit nebo si vytvořit účet

K zanechání komentáře musíte být člen

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet v naší komunitě.

Zaregistrovat se

Přihlásit se

Už máte účet? Přihlašte se zde.

Přihlásit se teď

• Create New...