Jump to content
Pavlík Jurček

Vyplati se kupovat led pásky v ČR

24 Příspěvků k tomuto tématu

Ahoj, takže RGB pásky (stripy) se v česky nevyplatí. můžeš koupit na ali a vyjde to mnohem líp. Pokud teda chceš adresovatelné a budeš kupovat sadu i s tím řídícím boxem, tak doporučím nějakou značku v čr. Nevím jak jsou na tom adresovatelné RGB z ali + rgb hub. To jsem ještě neotestoval, ale mám to v plánu.

Větráky..

To je složité, protože v čr za vyšší cenu seženeš rgb od dobrých značet, takže to bude i dobře splňovat účel větráku jako chladícího prvku. Na ali seženeš různé, jak rgb do molexu co nemůžeš ovládat, tak normální adresovatelné nebo tak podobně. Je o tom jak moc budeš hledat :D  Takže větráky z ali nějaké lepší a né za 2 dolary prosím :D protže to bude jen svítít a minimálně odvádět teplo :)

Určitě v budoucnu bude nějaké video o rgb čr/ali ebay :D Ale nemůže to být hned.. Jinak na ali jsem vidět hezké sety třeba 3 větráků a toho ovládacího prvku (rgb hubu), takže opravdu si tam vybereš imezi čínskými a jinými značkami ;) 

Klidně sem hod nějaký link a probereme to :D Řeknu svůj názor a vybereme to nejlepší :)

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Sdílet na ostatních sítích

Aktuálně mám takové 2 pofiderni modré větrácky od x2 neznámá nizozemská značka ale jeden pomalu odchází takže přemýšlím o obměně za rgb ale to byhch musel asi vzít celkové novou skříň 

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Hele, větráky od Evolvea nejsou špatné a jsou celkem za dobrou cenu :) Ale jako jsou lepší výkonější. Akasu vůbec nevím, takže tu bych radši nekupoval. Ale to evolveo není tak špatné. Sice je lepší třeba corsair nebo tak ale to je už jiná cenová kategorie :/

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Před 1 minutou, David Morávek (Dave) napsal(a):

Hele, větráky od ovolvea nejsou špatné a jsou celkem za dobrou cenu :) Ale jako jsou lepší výkonější. Akasu vůbec nevím, takže tu bych radši nekupoval. Ale to evolveo není tak špatné. Sice je lepší třeba corsair nebo tak ale to je už jiná cenová kategorie :/

Právě že co jsem koukal. Na tu akasu tak to lidi celkem chválily ale zase k těm evolveum se dá koupit controler ale absolutně se nedokážu vyznat v těch led páskach od evolvea 

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

hele s kontrolerem je ot lepší :) můžeš si s tím víc vyhrát.. A jako led pásků mají vážně dost a vybrat si musíš sám podle potřeby :) 

Hele akasu fakt nevím... :/

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Před 2 hodinami, David Morávek (Dave) napsal(a):

hele s kontrolerem je ot lepší :) můžeš si s tím víc vyhrát.. A jako led pásků mají vážně dost a vybrat si musíš sám podle potřeby :) 

Hele akasu fakt nevím... :/

To evolveo má 2 modely rgb větráku že?  Celkem jsem sklqmany před pár týdny jsem koupil spartana 3 pro rgb a bouzel není full rgb nebo moje deska to nebere asrock ab350m pro4 

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Před 48 minutami, David Morávek (Dave) napsal(a):

hele deska by to brát měla.. Mrkni schválně na youtube na toho sparťana. Teď nějaký netuším čím by to mohlo být :/

On asi není ani full rgb má pár barvicek

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Před 2 hodinami, Pavlík Jurček napsal(a):

On asi není ani full rgb má pár barvicek

jak full rgb? :D rgb jsou tři barvy.. pak jde o to jaký je ovladač (program), který to řídí :D Jako jestli to je nějaký nekvalitní nebo tak tak má prostě omezené barvy :/ ale jako jinak RGB jsou 3 diody, které tinamíchají všechno přece ;) 

Jako ano za tu cenu nemůžeš čekat adrtesovatelné prvky a podobné super efekty :DVýsledek obrázku pro rgb

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
1 hour ago, David Morávek (Dave) napsal(a):

jak full rgb? :D rgb jsou tři barvy.. pak jde o to jaký je ovladač (program), který to řídí :D Jako jestli to je nějaký nekvalitní nebo tak tak má prostě omezené barvy :/ ale jako jinak RGB jsou 3 diody, které tinamíchají všechno přece ;) 

Jako ano za tu cenu nemůžeš čekat adrtesovatelné prvky a podobné super efekty :DVýsledek obrázku pro rgb

Ah má blbost chtěl jsem říct že umí pouze 7 barev a nedokáže míchat odstíny díky za vyvedení z omylu

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Před 7 minutami, David Morávek (Dave) napsal(a):

v pohodě nic se neděje :) Budu rád když nám se pak hodíš nějaké názory a třeba teplo s těma věrákama :)

Jen mě trošku zarazil pojem adresovatelne rgb co to vlastně je a jaký je rozdíl mezi normálním a adresovatelnim rgb :D sparťanem chladím r3 1300x ale asi přejdu z5 na box 

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Před 12 minutami, David Morávek (Dave) napsal(a):

Pokud nevíš co to přesněji je tak mrkni na video o tom :) 

Díky za to video už jsem to pochopil :D ale sehnat adresovatelne rgb větráky a pásky v ČR za rozumnou cenu bude asi nemožné 

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Před 2 hodinami, David Morávek (Dave) napsal(a):

souhlasím :) Je to otázky větráku kolem cca 5-6 stovek  :/ to si spíš kup na aliexpressu led pásky adresovatelné a přidej si je do case :) pásky tolik nestojí :)

:D pravda jen škoda ta dodací lhůta 

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
On 16/12/2018 at 16:58, David Morávek (Dave) napsal(a):

bohůžel :/ 

:D tak ozivim toto téma :D nevím jak ty led pásky na aliexpresu hledat je tam X tisíc možnosti a já vůbec nvm jak vybrat nepošleš mi prosím nějaké třeba ty adresovatelne za stůl doufám že nebudou extra předražený 

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Ke komentování se musíte přihlásit nebo si vytvořit účet

K zanechání komentáře musíte být člen

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet v naší komunitě.

Zaregistrovat se

Přihlásit se

Už máte účet? Přihlašte se zde.

Přihlásit se teď