Jump to content
Jakub vitališ

Problémy s reklamami

Recommended Posts

Caute.

Mám problém s tým že mi môj Xiaomi redmi note 4 (3/32gb global) zobrazuje pomerne vela reklám napríklad ked otvorim priecinok aplikacii tak po nim mi navrhuje iné ale hlavne ked zapínam aplikácie tak mi (nie stále) hádže reklamy na wish,zoznamku a ine google veci. Netusim ktora apka za to moze ajked mozno google(cez ktory som vypinal reklamy ale nepomohlo) alebo messenger.

Záver: ukazuje vám telefón tiez reklamy?

Ako sa toho dá zbavit?

(*Poznamka-memam prehliadany ziadny obsah na internete ktory je specificky 18+ alebo s castymi reklamami)

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Sdílet na ostatních sítích

Xiaomi má jednu velkou nevýhodu a to, že všude cpou reklamy. Důvod je prostý - jelikož jejich nižší a střední třída nejsou určeny primárně k výdělku, ale jdou spíš po větší a větší reklamě, tak mají dosti levné telefony na to, jaké mají specifikace. Ale aby právě neprodělávali až tolik, tak začali cpát reklamy do jejich telefonů s tím, že z toho mají alespoň částečný výdělek. U některých aplikací stačí, aby jsi jim zakázal přístup k datům. U některých se toho ale prostě nezbavíš. Pak jsou aplikace (například Messenger), který mají reklamy už v sobě defaultně, aby jejich vývojáři taktéž něco vydělali. 

• Like 1

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Před 13 hodinami, Romantus97 napsal(a):

Co vím mělo by to jít přes custom ROM odstranit, to je ale poněkud neoficiální řešení

Tak custom ROM je taky možný řešení, ale reklam přímo v některých aplikacích z Google Storu se prostě nezbavíš.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Ke komentování se musíte přihlásit nebo si vytvořit účet

K zanechání komentáře musíte být člen

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet v naší komunitě.

Zaregistrovat se

Přihlásit se

Už máte účet? Přihlašte se zde.

Přihlásit se teď

• Create New...