Jump to content
NERI_

Stream pomocí NDI/ Síťová karta

Recommended Posts

Ahojte, jelikož mám v pc a taky v noťasu 100mbit/s síťovky, tak jsem si koupil síťovky, které mají 10/100/1000Mb/s, do noťasu pomocí USB a do pc mám síťovku napojenou na základovce.

Aby sdílení obrazu přes NDI jelo na hd 60fps tak to potřebuje nějakých 150/180mbps, wifi router mám 300mbps a LAN kabely mám oba 2 CAT 5E.

Síťové karty jsem zapojil, do pc stáhl potřebné drivery. NDI mám nastavený správně (doufám). Přenáší mi to max 100mbps a to způsobuje to že v OBS vidím že to má 60fps a 0 dropnutých framů, ale reálně tam je tak 20-25fps.

Nevím proč mi to nechce jít nad těch 100mbps.

NDI.jpg

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Sdílet na ostatních sítích
1 hour ago, milanfon napsal(a):

Tak to potom není žádná záhada že ti to nejde přes 100 Mbit, když tvůj "router" má jen 100 MBit interfacy.

Ok diky za info, je nejakej, kterej by jsi mohl doporucit, aby mi fungovalo alespon tech 500Mbit ?

Editoval(a) NERI_

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Před 13 hodinami, NERI_ napsal(a):

Ok diky za info, je nejakej, kterej by jsi mohl doporucit, aby mi fungovalo alespon tech 500Mbit ?

Hele jestli nechceš měnit celý ten router a zároveň mezi těma dvěma počítačema nepotřebuješ žádnou směrovací funkci, tak si tam dej spíš switch, protože do rozumné ceny bych ti stejně nedokázal žádný pořádný Gigový router doporučit. Můžeš tam dát třeba tento.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Před 2 hodinami, Tvoje Máma napsal(a):

Hele jestli nechceš měnit celý ten router a zároveň mezi těma dvěma počítačema nepotřebuješ žádnou směrovací funkci, tak si tam dej spíš switch, protože do rozumné ceny bych ti stejně nedokázal žádný pořádný Gigový router doporučit. Můžeš tam dát třeba tento.

Diky moc, @Tvoje Máma to by vedly lan kabely z pc/notasu do switche a koupil bych dalsi, pomoci ktereho bych spojil wifi se switchem ?

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Před 16 hodinami, NERI_ napsal(a):

Diky moc, @Tvoje Máma to by vedly lan kabely z pc/notasu do switche a koupil bych dalsi, pomoci ktereho bych spojil wifi se switchem ?

Jo přesně tak, ty 2 počítače by byly propojené switchem a do toho switche bys měl napojený i ten router. 

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Ke komentování se musíte přihlásit nebo si vytvořit účet

K zanechání komentáře musíte být člen

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet v naší komunitě.

Zaregistrovat se

Přihlásit se

Už máte účet? Přihlašte se zde.

Přihlásit se teď

• Create New...