Jump to content
Dangel

Špatná čeština na fóru

7 Příspěvků k tomuto tématu

No.. rozhodl jsem se udělat dosti podobný příspěvek jako tu už je.. Ten se ale ovšem orientuje jen na nepřeložené úseky....

Tenhle raději zaměřím špatně přeloženým úsekům. A tentokrát není myšleno špatný překlad jako nedávající smysl... Spíše něco u čeho by každému Grammar Nazi uživateli vytekli oči z Ďůlků:

image.png

Jop... začínáme rovnou z vostra! 

• Haha 2

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Sdílet na ostatních sítích

Moc bych to asi neřešil, protože takových je tu víc a ja například nikomu nic nevyčítám, protože někomu nebylo přáno, někdo to nedělá úmyslně a potom tu jsou negramoti. Je to dost široké téma a nikdo není dokonalý. 

A když už jsi tak chytrý a vyčítáš mu gramatiku, proč to hledáš na internetu? Jako ten, kdo se zajímá o jazyk by jsi to měl umět vysvětlit, protože upozornit a hledat si vše na internetu umí kdekdo. :)

Editoval(a) VojtěchC
  • Haha 1
  • Souhlasím 1

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Ehmmm... Lehce jsem nepochopil pointu @VojtěchC  Tenhle příspěvek je stejně jako "Angličtina na fóru" určenej především k pozvednutí češtiny alespoň na naší straně... Víceméně je to myšleno dokonce jako vtípek A Milan byl ten kdo mi řekl ať z toho pro tu p*del udělám příspěvek.  Krom toho jsem to mohl rovnou opravit, ale to by nebyla zábava :) 

Na internetu to "Hledám" spíše pro zjednodušení vysvětlování...  To že se to skloňuje podle vzoru stavení dovede také říct každý :D , ale né každý by to musel pochopit. 

TLDR: Je to prostě vtípek pro lidi na "zasmání" že ani lidi ve správě tohoto fóra občas češtinou úplně nevládnou. 

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Ke komentování se musíte přihlásit nebo si vytvořit účet

K zanechání komentáře musíte být člen

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet v naší komunitě.

Zaregistrovat se

Přihlásit se

Už máte účet? Přihlašte se zde.

Přihlásit se teď