Jump to content
Roran60

sluchátka k pc do 50 eur

8 Příspěvků k tomuto tématu

Možná bych vzal něco od Sony, nevím jak to máš s hudbou ale u Soňáčů jsem v porovnání s JBL zaznamenal u Sony čistčí zvuk s vyšší kvalitou, zatímco JBL mělo agresivnější bassy které byly o něco líp slyšet, @Dangel lamax a hive na Discordu tuhle odsuzoval... Neříkám že pravdu nemá, ale pokud chceš budget BT, tak je ber

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Sdílet na ostatních sítích

Začal bych asi tím že špunty nikdy nebudou mít zvuk jako větší sluchátka přes hlavu. Ale vzhledem k tomu že je hodláš používat především na hraní a videa tak tě čistota zvuku stejně nemusí moc zajímat. Což je důvod proč následující text souhlasící s názorem Romantuse můžeš klidně přeskočit a vzít to co se ti bude líbit. 

Pokud ovšem hodláš poslouchat i hudbu a nechceš se z toho zeblejt tak:   Následující zkušenosti jsou založeny především na zkoušení BT repráků v ceně kolem 1200,-  Ano u sluchátek se to může lišit, ale nevěřím že by to bylo nějak zásadně. Jinak u zvukových zařízení je to stále jeden z mála případů kde čím více člověk investuje, tím lepší reprodukce zvuku bývá.

JBL u mě vedlo jak klaritou tak i zvukově.  Btw starší JBL GO 1 je na tom zvukem dosti podobně a největší rozdíl je jen v ceně. 

Co se týče značek tak musím uznat že Sony nevyrábí zas tak špatný zvukový jednotky a bylo u nich super že měli jednodušší připojení a ovládání. Jen si zde člověk trochu připlatí.

Lamax je celkem trapnej, ze začátku zní v pohodě, ale po chvíli používání jsem zaregistroval odpalující se měniče. Začal chrčet, byl méně hlasitej a ztratil čistotu.

NiceBoy už v základu zněl hodně basově, zvuk byl lehce zastřenej a hlasitostí také nepřekvapil.

• Like 1
  • Souhlasím 2

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Takového hybrida jsem neviděl, takže pokud neexistuje něco na aliexpresu, tak to asi neexistuje vůbec. Jinak jak psali kluci, pokud nechceš posouchat hudbu, nebo nemáš vysoké nároky, tak je to vlastně jedno. U her je přebasování vlastně i žádoucí. (Dokonce i já, když jsem říkal, že vibrační sluchátka jsou volovina na entou, tak musím uznat, že při hraní je to ok.)

Jinak si vyber hlavně něco, co od pohledu vydrží a nerozpadne se to. Sony a JBL jsou zavedené značky, tím nic nezkazíš. Jen možná bych se vyhnul BT verzím, moc bych nevěřil tomu, že v této cenové kategorii to pojede tak dobře jak po kabelu.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Host
You are commenting as a guest. If you have an account, please sign in.
Reagovat na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoticons maximum are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen jako video..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš původní obsah byl obnoven. .   Vymazat editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.