Jump to content

Recommended Posts

Před 2 hodinami, Každý za barem napsal(a):

Není zač. Ano 70k stojí ten jejich panel. Ten davinci v sobě má ještě nějakou verzi Fusionu (takový lepší after) a pak ještě něco na zvuk. Problém je že to chce dobrý počítač  (můj pc je vše jen ne dob). Nebo ještě tu je jedna vraianta a to hitfilm pro (tento týden mají selvu 100$) který stojí 299$ (-sleva=199). Ten hitfilm má hodně podobné ovládání jako premier (davinci ho má trochu jiné resp. To co má premier nahoře má davinci dole a nástroje má pod náhledem).

Ale jakej výběr, co do nabídky efektů, u toho Davinci? Premiére je zase velice rozšířený a seženeš v podstatě cokoliv co tě napadne.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Sdílet na ostatních sítích
1 hour ago, Lukas napsal(a):

Ale jakej výběr, co do nabídky efektů, u toho Davinci? Premiére je zase velice rozšířený a seženeš v podstatě cokoliv co tě napadne.

číselně jsou na tom cca. stejně. A když ne přímo v davincim tak je tam fusion (integrovaný do toho davinciho, sice nenabízí 100% vše co normalní fusion, ale i tak je fusion lepší než after [pokud se něco změninlo v cc 2019 např. přímý 3D text tak se omlouvám). Nevím jak je tomu reálně, protože jsem pořádně ani nespustil (potato PC je potato PC)

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Před 21 hodinami, Každý za barem napsal(a):

číselně jsou na tom cca. stejně. A když ne přímo v davincim tak je tam fusion (integrovaný do toho davinciho, sice nenabízí 100% vše co normalní fusion, ale i tak je fusion lepší než after [pokud se něco změninlo v cc 2019 např. přímý 3D text tak se omlouvám). Nevím jak je tomu reálně, protože jsem pořádně ani nespustil (potato PC je potato PC)

I tak má ale Adobe lepší provázanost mezi svým SW a obecně je i stabilnější jak DaVinci. Ten se podle mě hodí spíš na kolorizaci (alepoň já ho na to výhradně používám). Ten střih je tam sice dobrý, ale furt to chce na něm zapracovat.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Před 34 minutami, milanfon napsal(a):

I tak má ale Adobe lepší provázanost mezi svým SW a obecně je i stabilnější jak DaVinci. Ten se podle mě hodí spíš na kolorizaci (alepoň já ho na to výhradně používám). Ten střih je tam sice dobrý, ale furt to chce na něm zapracovat.

tak jako, když black magick má dva produkty tak není co provazovat. Jinak co od toho čekat, když je to původně na kolorizaci, a taky záleží co máš za verzi.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Ke komentování se musíte přihlásit nebo si vytvořit účet

K zanechání komentáře musíte být člen

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet v naší komunitě.

Zaregistrovat se

Přihlásit se

Už máte účet? Přihlašte se zde.

Přihlásit se teď

• Create New...