Jump to content

Recommended Posts

Ahoj, mělo by to jít. Bohůžel nemám to vyzkoušené :/ A jelikož mají trochu upravené konektory, tak na jeden kanál půjde pouze jeden pásek. 

Stačí se podívat na popisek produktu: https://www.nzxt.com/products/hue-plus . Tam uvidíš že můžeš 40 ledek na jeden kanál

• Like 1

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Sdílet na ostatních sítích

Zkušenost s tím nemám, ale podle všeho to nejde. Ovšem podle mě bys mohl si vytvořit 2 virtuální mašiny (třeba přes VMWare nebo VirtualBox), kdy si do každé napojíš ten jeden controller a budeš ho nastavovat. Podle mě ta konfigurace musí zůstat i když ten SW nejde, takže tohle může být dobré řešení :D Jen zabere cca 40 GB na disku...

• Like 1

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
1 hour ago, milanfon napsal(a):

Zkušenost s tím nemám, ale podle všeho to nejde. Ovšem podle mě bys mohl si vytvořit 2 virtuální mašiny (třeba přes VMWare nebo VirtualBox), kdy si do každé napojíš ten jeden controller a budeš ho nastavovat. Podle mě ta konfigurace musí zůstat i když ten SW nejde, takže tohle může být dobré řešení :D Jen zabere cca 40 GB na disku...

Moc práce :D Minule jsem se s virtualizací systému sral 3 hodiny :D Měl problém s diskem. BTW jaký jiný controller bys doporučil? Klidně i z Číny. Díky, Ajrocket.

• Haha 1

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
1 hour ago, David Morávek (Dave) napsal(a):

Ahoj, mělo by to jít. Bohůžel nemám to vyzkoušené :/ A jelikož mají trochu upravené konektory, tak na jeden kanál půjde pouze jeden pásek. 

Stačí se podívat na popisek produktu: https://www.nzxt.com/products/hue-plus . Tam uvidíš že můžeš 40 ledek na jeden kanál

Jasně, ale jeden pásek má 10 ledek. A i v tom programu se ukazují 4. Dají se propojit.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Ke komentování se musíte přihlásit nebo si vytvořit účet

K zanechání komentáře musíte být člen

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet v naší komunitě.

Zaregistrovat se

Přihlásit se

Už máte účet? Přihlašte se zde.

Přihlásit se teď

• Create New...