Jump to content
Vladimír Kadlec

Sony MDR-XB450 APL

9 Příspěvků k tomuto tématu

Tyto sluchátka mám už asi 3 roky... jsou to vážně skvělá sluchátka :D vydrželi hraní TF2 a CoD Black Ops 2 (občasné hození na stůl) 

Zvuk

Zvuk je vážně skvělý a když se vezme dost dobrá zvukovka (u mě je nejlepší ta u iPadu Mini 2) tak na maximální hlasitost mi jednou dokonce skákali na hlavě, mají skvělé basy a prostě jsou to saluchátka na skvělý poslech hudby :) 

Konstrukce

Konstrukce no ta je sice z plastu ale náhodou je dosti kvalitní... jedinou nevýhodu (pro mě jde docela o maličkost) je že nejsou nijak nahoře měkčená takže třeba po 6 Hod. nasazení a usilovného hraní na GT640M mě docela bolela hlava (jen na horní části xD) trvá to vždy tak 5 min. a potom už je to v pohodě :D

Mají plochý kabel takže se nezamotávají což je docela výhoda ale ten kabel není pro mě dostatečně dlouhý (používám nějakou kravinu na prodlužení za 80Kč)

Celkové hodnocení

Ano jsou dobrá a doporučím je hlavně na hudbu... jen chci říct že asi měsíc po tom co jsem si je koupil tak se přestaly prodávat a prodávali se už jen MDR-XB450 AP (nevím jaký je mezi nimi rozdíl ale když jsem si ty sluchátka kupoval tak ty APL byly dražší tak jsem si je koupil :D , miluju svoje JÁ)

• Like 1

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Sdílet na ostatních sítích
Před 27 minutami, Roy napsal(a):

@Vladimír Kadlec @Romantus97 chalani a ako je to s tlmením okolitého hluku so slúchadlami od Sony? ..mne sa vždy zdalo, že majú malé náušníky a okolitý hluk môže ľahko prenikať :D  

ty moje ho tlumí dokonale, nic neslyším takže tlumí dobře nebo jsem hluchej... 

• Like 2

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

@Roy já mám vyšší uši na ty moje, ale i přesto tlumí skvěle, pokud běží hudba v mobilu na polovinu hlasitosti okolí neslyším (a to slyším běžně skvěle), když je vypnuto, tak něco málo je slyšet

• Like 1
  • Souhlasím 1

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Před 1 hodinou, Romantus97 napsal(a):

@Roy já mám vyšší uši na ty moje, ale i přesto tlumí skvěle, pokud běží hudba v mobilu na polovinu hlasitosti okolí neslyším (a to slyším běžně skvěle), když je vypnuto, tak něco málo je slyšet

@Romantus97 jak je to vlastně s těma tvejma Woknama?

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Ke komentování se musíte přihlásit nebo si vytvořit účet

K zanechání komentáře musíte být člen

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet v naší komunitě.

Zaregistrovat se

Přihlásit se

Už máte účet? Přihlašte se zde.

Přihlásit se teď