Jump to content
Balcik

Herní počítač, je to v pořádku?

Je tento počítač silný a dostačující na hraní nejnáročnějších her na vysoké detaily?  

16 členů hlasovalo

1. 1. Je tento počítač silný a dostačující na hraní nejnáročnějších her na vysoké detaily?

Recommended Posts

@BalcikZase, někdy v budoucnu se může změnit optimalizace her pro využití multi-core, a pak by ty AMD mohly dosáhnout, i lepšího herního výkonu, oproti Intelu, ale ještě v několika následujících letech, bych s tím, tak úplně nepočítal, protože to je právě ta spekulace, do který bych se nerad pouštěl.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Sdílet na ostatních sítích
Před 10 minutami, Vojtěch Šokala napsal(a):

@Balcik Tím pádem už toto téma je uzavřené a už se na tebe těším za cca 6 let až se vrátíš že ti tvoje 1070 TI ARMOR nestíhá nejnovější hry.

Nebude stíhat? Tak nebude... koupim grafickou kartu, která nejnovější hry stíhat bude. Jednoduchý a kdo ví, jestli za 6 let ty hry ještě budu hrát. Nejsem už nejmladší puberťák, přemýšlím už hodně do budoucna a né nad hraním her ... Hraní her mám pro zábavu, neživí mě to a nehraju je každý den. Nemám tolik času je hrát každý den a hlavně by mě to snad ani nebavilo.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Před 1 minutou, Lukas napsal(a):

@BalcikZase, někdy v budoucnu se může změnit optimalizace her pro využití multi-core, a pak by ty AMD mohly dosáhnout, i lepšího herního výkonu, oproti Intelu, ale ještě v několika následujících letech, bych s tím, tak úplně nepočítal, protože to je právě ta spekulace, do který bych se nerad pouštěl.

Jasný no... 

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Před 4 hodinami, Balcik napsal(a):

Čteš mi myšlenky. Mě už to chvíli přijde jako by záviděli, když mi pořád cpou tu AMD sestavu. Přesně tak, jim jde hlavně o prachy, za co nejmene penez, hodně parády, ale ta kvalita už je asi někde jinde a nemá to hlavně tolik možností. Intel I5 8600 K vs nějaký ryzen... Pořád bude lepší Intel ,vždy to tak bylo, je to tak a vždy to tak bude. 

To zase ne, oni to kluci myslí dobře a snaží se ti ušetřit peníze na CPU, desce a chlazení, aby ti zbylo více peněz na lepší grafiku, protože K-čkovej Intel potřebuje pro využití svýho plnýho  potenciálu desku s dobrým napájením socketu, což už je dražší záležitost, cca start 4-4,5K a výkonnější chladič, při OC než je ta Fera, start tak cca kolem 1,5K.

Protože většina her, více jak s výkonem CPU, škáluje s GPU akcelerací.

Editoval(a) Lukas
  • Like 1

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Před 3 minutami, Lukas napsal(a):

Je od prezentovaná na profilu.

Jooo, tak to už je úplně jiná liga. :) . 

A ještě se zeptám tebe. Ty by jsi něco změnil na té mojí sestavě, kterou chci? 

https://www.czc.cz/211779,187659,237218,223603,215040,225170,220742,235428,223637,236619/kody

Ani nevíš, jak mě naštvali , že tu grafickou kartu zvedli ze dne na den o 1500 Kč tvl.. :D to mě štve. 

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Před 25 minutami, Balcik napsal(a):

Jooo, tak to už je úplně jiná liga. :) . 

A ještě se zeptám tebe. Ty by jsi něco změnil na té mojí sestavě, kterou chci? 

https://www.czc.cz/211779,187659,237218,223603,215040,225170,220742,235428,223637,236619/kody

Ani nevíš, jak mě naštvali , že tu grafickou kartu zvedli ze dne na den o 1500 Kč tvl.. :D to mě štve. 

No tak tu desku, co ti tady už radily kluci Extreme4, má lepší napájení socketu, než to MSI co jsi si vybral, ty MSI jsou dobrý docela ty Carbon, ale to už je kolem 5K, no a chladič alespoň ten Grandis od SPC, RAM by mohly bejt levnější. Ty co tam máš jsou sice dobrý, ale důležitý hlavně pro AMD, Intelu vystačí 3GHz, i když si s chutí dá klidně 4GHz, ale ty takovej overkill, asi potřebovat nebudeš, třeba tyhle jsou dobrý.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

1. Pořád ti to vnucuji, protože mi tě je líto

2. Kdy pochopíš že v FPS jde hlavně o grafiku ?

Proč jsi psal že PC hodláš mít tak 7-10 let a hrát na něm ? 

Editoval(a) Vojtěch Šokala
  • Souhlasím 1

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Před 9 minutami, Vojtěch Šokala napsal(a):

1. Pořád ti to vnucuji, protože mi tě je líto

2. Kdy pochopíš že v FPS jde hlavně o grafiku ?

Proč jsi psal že PC hodláš mít tak 7-10 let a hrát na něm ? 

Nebudu se s tebou hadat, timto s tebou uzaviram veskerou konverzaci.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Protože si myslíš že máš vždy pravdu a nenecháš si pomoct... Pokud si myslíš že jsem AMD fanboy tak v minulosti jsem měl I5 4570S super procesor. Ale teď bych si Intel do cenové kategorii do 35K nekoupil. Třeba ano Lukas má Intel ale koukni se kolik ta sestava celá stojí a prostě se mu ten Intel vyplatí více než kdyby vzal AMD.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Ke komentování se musíte přihlásit nebo si vytvořit účet

K zanechání komentáře musíte být člen

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet v naší komunitě.

Zaregistrovat se

Přihlásit se

Už máte účet? Přihlašte se zde.

Přihlásit se teď

• Create New...