Jump to content
VojtěchC

Ray-trancing-Battlefield V (testy)

Recommended Posts

Nazdar, 

mám tu první novinky ray-trancingu z Bf V a je to tak, jak jsem předpokládal. RTX 2080 ti Vám jen tak tak stačí FHD. A ve 2k ani 4k už Vám ani high end dá se říct vůbec nestačí na stálých 60 fps. Takže shrnuto podtrženo se nová technologie nevyplatí a je zbytečné si RTX grafiku vůbec pořizovat za cenu, která je daná. Možná pro lidi, kteří mají tolik peněz v peněžence navíc. 

Lepší cestu vidím u AMD, která nám snad nabídne grafiky na úrovni v poměru cena/výkon už v příštím roce nejpozději v Q3 a ray-trancing až bude vhodný čas, což vidím jako rozumné rozhodnutí. 

Zdroj

Editoval(a) VojtěchC

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Sdílet na ostatních sítích
Před 5 hodinami, VojtěchC napsal(a):

Nazdar, 

mám tu první novinky ray-trancingu z Bf V a je to tak, jak jsem předpokládal. RTX 2080 ti Vám jen tak tak stačí FHD. A ve 2k ani 4k už Vám ani high end dá se říct vůbec nestačí na stálých 60 fps. Takže shrnuto podtrženo se nová technologie nevyplatí a je zbytečné si RTX grafiku vůbec pořizovat za cenu, která je daná. Možná pro lidi, kteří mají tolik peněz v peněžence navíc. 

Lepší cestu vidím u AMD, která nám snad nabídne grafiky na úrovni v poměru cena/výkon už v příštím roce nejpozději v Q3 a ray-trancing až bude vhodný čas, což vidím jako rozumné rozhodnutí. 

Zdroj

Od samého začátku razím stejný názor, ohledně uplatnění RT při hraní, ale i tak jsem překvapený, že to vytáhne k 60fps čekal jsem tak max. polovic. Ale na pracovních stanicích se už vyplatí. Přišly my podklady k nové verzi mého CADu a v té, modul PRO renderingu, má plnou podporu nvidia RT.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Před 2 hodinami, Lukas napsal(a):

Od samého začátku razím stejný názor, ohledně uplatnění RT při hraní, ale i tak jsem překvapený, že to vytáhne k 60fps čekal jsem tak max. polovic. Ale na pracovních stanicích se už vyplatí. Přišly my podklady k nové verzi mého CADu a v té, modul PRO renderingu, má plnou podporu nvidia RT.

Tak v pracovních programech to asi smysl mít bude, ale v těch hrách to bude špatné a podle šlánku se v BF V objevují jen odrazy světla v jednoduchým provedení. Ve hře Metro mají právě být prvky RT náročnější, takže bohužel, ale je to výkřik do tmy.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Ke komentování se musíte přihlásit nebo si vytvořit účet

K zanechání komentáře musíte být člen

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet v naší komunitě.

Zaregistrovat se

Přihlásit se

Už máte účet? Přihlašte se zde.

Přihlásit se teď

• Create New...