Jump to content

Recommended Posts

Před 12 hodinami, Rene Kuda napsal(a):

Čaute. Potreboval by som poradiť. Hľadám kvalitnú hernú myš do 550kč. Nejaké rady? 

Koukám že ti tady asi nikdo neporadí ale já osobně používám Steelseries Rival 100 a jsem moc spokojen sice stojí o 400kč víc ale kvalitu poznáš :).

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Sdílet na ostatních sítích

V týhle ceně téměř nemá smysl se ptát na "kvalitní myš", protože valná většina bude to samé 100x jinak...

Bejt tebou jdu do té myši, co ti bude nejlépe sedět v ruce.

Můžu třeba doporučit řadu A4 Tech Bloody (V8, V7, A90, V3), měl jsem jejich X7 (herní myš ještě před divizí "bloody") a byla celkem dobrá. Stále tam ale platí že ergonomie je celkem důležitá.

:)

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Po týdení zkušenosti s V7, několika měsíční zkušeností s bratrovou R70 (v podstatě bezdrátová V7) a zkušeností z minula s V8 (taky bratrova), ti klidně A4Tech Bloody doporučím. Jsou to celkem vysoké myši, V7 pravoruká, V8 univerzální. 

(Pozn. Dostal jsem Core 3 za cenu Core 2. - chyba czc)

Editoval(a) Barendol
Dodatek
  • Souhlasím 1

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Před 46 minutami, Barendol napsal(a):

Po týdení zkušenosti s V7, několika měsíční zkušeností s bratrovou R70 (v podstatě bezdrátová V7) a zkušeností z minula s V8 (taky bratrova), ti klidně A4Tech Bloody doporučím. Jsou to celkem vysoké myši, V7 pravoruká, V8 univerzální. 

(Pozn. Dostal jsem Core 3 za cenu Core 2. - chyba czc)

Tak A4Tech používám také a až na ten software si na ni nestěžuji

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Já mám Bloody T7, která se asi už ani neprodává. Vydržela velmi dlouho (Kovové pojezdy jsou velmi velkou výhodou). ale teď si budu kupovat novou Bloody V7 :D

V žádném případě si nekupuj myš Yenkee Ambush ke hraní her!!! Materiál je fujtajb, snímač se zastaví v půlce při rychlém pohybu. Snad jediné dvě věci co jsou na Yenkee Ambush myši dobré je software přibalený k myši a podsvícení

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Před 34 minutami, Fundich napsal(a):

Já mám Bloody T7, která se asi už ani neprodává. Vydržela velmi dlouho (Kovové pojezdy jsou velmi velkou výhodou). ale teď si budu kupovat novou Bloody V7 :D

V žádném případě si nekupuj myš Yenkee Ambush ke hraní her!!! Materiál je fujtajb, snímač se zastaví v půlce při rychlém pohybu. Snad jediné dvě věci co jsou na Yenkee Ambush myši dobré je software přibalený k myši a podsvícení

Dost podobně se chovala snad Connect-IT Biohazard 1.edice...

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
On 20. 9. 2017 at 22:32, Rene Kuda napsal(a):

Čaute. Potreboval by som poradiť. Hľadám kvalitnú hernú myš do 550kč. Nejaké rady? 

Za 800KČ máš Logitech g203, claw, palm grip. Pro malé až středně velké ruce. 

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Ke komentování se musíte přihlásit nebo si vytvořit účet

K zanechání komentáře musíte být člen

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet v naší komunitě.

Zaregistrovat se

Přihlásit se

Už máte účet? Přihlašte se zde.

Přihlásit se teď

• Create New...