Jump to content
Romantus97

Ti Mrkváci jsou vážně idioti...

36 Příspěvků k tomuto tématu

Restartuju PC a vyskočí mi tohle... Prosím o potlesk pro Microsoft... Tentokrát jsem služby zapínal... Ale ty systémové... Bootstick nemám

15421431192677368175132398320852.jpg

15421431438833669430335379157003.jpg

15421431621795366123275760623910.jpg

Editoval(a) Romantus97
  • Haha 3

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Sdílet na ostatních sítích

Tak ten poslední obrázek na mě vyskočil dneska taky, ale ne při startu, ale v už normálně běžícím OS, už mě začínají malinko srát!

Jako by nestačilo, že mám vypnutej win_update a stejně se mi OS aktualizuje a tohle, je stejně toho důsledkem.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

@Lukas a já ani nemůžu přelízt na Linux protože jsem jediný člověk že 4 užívající ho co umí s elektrotechnikou apod... Jinak Windows mi od téhle chyby nenaběhl... 

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
1 hour ago, Romantus97 napsal(a):

@Lukas a já ani nemůžu přelízt na Linux protože jsem jediný člověk že 4 užívající ho co umí s elektrotechnikou apod... Jinak Windows mi od téhle chyby nenaběhl... 

Mě teda naštěstí běží.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Před 2 hodinami, Romantus97 napsal(a):

Nenaběhl jako že když to zapneš tak to zobrazí šedou obrazovku s kolečkem načítání win 10 a nic víc nedělá?

Editoval(a) Umprofethi

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Před 1 minutou, Romantus97 napsal(a):

@Vojtěch Šokalanemám se k němu jak dostat @Umprofethi jj kolečko se kousek pootočí a bluescreen 

to jsou ty  zkurvený wokna :D kdyby neměla tak velkou podporu u her tak bych nejradši používal MacOS a myslím že mi každý s win dá za pravdu... (mě prosrtě prostředdí Applu vyhovuje víc i iOS)

• Like 1

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Před 27 minutami, Romantus97 napsal(a):

@Vojtěch Šokalanemám se k němu jak dostat @Umprofethi jj kolečko se kousek pootočí a bluescreen 

Já jsem v pondělí zapnul moje pc který ještě v neděli večer vpohodě fungovalo a po zapnutí když se zapínal windows tak jen šedá obrazovka s tím kolečkem, viz můj příspěvek Problémy s windowsem a nic nefungovalo ani žádná vaše rada a nakonec jsem zkusil tovární nastavení, ale ani to nefungovalo (při 49% to zkolabovalo a napsalo že se to nepovedlo a ano zkoušel sem to vícekrát ale pořád to samý) takže jsem to musel dát do servisu a prej do 30 dnů to bude hotový tak jsem zvědavej v čem to bude.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

@Romantus97 měl jsem 3x PC v reklamaci. Pokaždé kvůli windows 1. Rozhodl se že bude na ploše problikávat a tak 2 dny nedělal nic jinýho. Tak jsem ho zreklamoval. 2. Zapoměl heslo (ano systém zapomene heslo. Já si to heslo pamatuju do dneška) ale i kdyz to bylo na reklamaci vyřešil jsem to sám. 3. Odmítl nabíhat (asi něco podobného co se stalo @Romantus97) prostě se mi točilo načítací kolečko a točilo by se 24/7 kdyby jsem mu to nezadrhl (dva dny na to jsem chytil chřipku a to člověk NTB ocení) Od té doby je ale v poho. Sice občas hodí modrou obrazovku (jeden čas ji házel skoro každé dve hodiny).

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Před 5 hodinami, Romantus97 napsal(a):

@Harry že ty používáš Linux? :D jinak tohle není moje práce, ale už bohužel běžná chyba Microsoftu 

Já a Linux? Neblázni :D Musím v tom programovat, natož abych to měl ještě doma :D

• Haha 1

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Ke komentování se musíte přihlásit nebo si vytvořit účet

K zanechání komentáře musíte být člen

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet v naší komunitě.

Zaregistrovat se

Přihlásit se

Už máte účet? Přihlašte se zde.

Přihlásit se teď