Jump to content

Recommended Posts

Ahoj, nelze mi spustit Windows Defender, hlásí: "Ochranu před viry a hrozbami spravuje vaše organizace." přitom žádný jiný antivir nemám. Před tím než se mi tohle stalo jsem instaloval tři programy (konkrétně: Recuva, Puran File Recovery, GetDataBack) ty jsem odinstaloval, ale i tak by neměli dělat problém. Nevíte co může být za problém ? Říkám si jestli není nějaký problém v registrech, ale v tom se nevyznám. Děkuji za všechny odpovědi.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Sdílet na ostatních sítích

Hele na Windows Defender se vy*ser je to sra*ka. Pokud si nechceš nic kupovat sáhni po Avastu ochrání tě lépe a nebude žrát třetinu výkonu. Doporučuji se kouknou na milanovo video kde porovnává antiviry.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

minulý týždeň som riešil môj notebook ktorý sa extrémne spomalil, avast samozrejme nenašiel nič :D , zapol som malwarebytes ktorý našiel 3x trojan Bitcoin miner, absolútne netuším kde som mohol také niečo chytiť keď ntb používam iba na školské záležitosti ale budiš.. takže malwarebytes vrelo odporúčam, už mi za tie roky našiel všeličo

• Like 1

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Jediné co používám je Malwarebytes a to jen jednou týdně na scan, protože antiviry buď mají systémové požadavky jak prase nebo scházejí Windows a když se uhlídám tak se mi nechce investovat do Esetu nebo něčeho jiného... 

• Like 1

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Před 28 minutami, Romantus97 napsal(a):

Jediné co používám je Malwarebytes a to jen jednou týdně na scan, protože antiviry buď mají systémové požadavky jak prase nebo scházejí Windows a když se uhlídám tak se mi nechce investovat do Esetu nebo něčeho jiného... 

ja o tom Esete dosť uvažujem, aspoň by som sa zbavil na ntb Avastu, pretože ten žere dosť výkonu ... doma mám pc tiež bez antiviru, ale občas mám z toho taký blbý pocit xD

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Ke komentování se musíte přihlásit nebo si vytvořit účet

K zanechání komentáře musíte být člen

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet v naší komunitě.

Zaregistrovat se

Přihlásit se

Už máte účet? Přihlašte se zde.

Přihlásit se teď

• Create New...