Jump to content
Jar

GTX 1060

Recommended Posts

Jaká Gtx 1060 podle Vás by byla nejlepší k mé nynější sestavě ? Nebo si počkat na novější grafiky radši? 

Díky. ;)

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Sdílet na ostatních sítích

Náhrada 1060 by zatím být neměla vzhledem k nedávnému refreshy 1060 ze strany nVidie. Každopádně s tou výše zmíněnou EVGou špatně neuděláš. Stejně tak ani nejsou špatné vyšší MSI či Zotac.

Ovšem jestli chceš upgrade, tak podle mě docela dává větší smysl 2070. Je sice dražší, ale není to zas tak špatná investice.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Jo super tak díky. No já tenhle pc stavěl s tím že budu dávat upgrade na vyšší Ryzen i lepší grafiku. I kdyz je pravda ze můj momentální Ryzen 3 1300x mě vice než překvapuje. Tak si myslím že když k tomu dohodim grafiku mohlo by to být o dost lepší. Přeci jen BF5 bude už asi na hraně s 1050 Ti když BF1 jedu na medium až high při 55 až 65 fps. 

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Před 5 minutami, milanfon napsal(a):

Ovšem jestli chceš upgrade, tak podle mě docela dává větší smysl 2070. Je sice dražší, ale není to zas tak špatná investice.

@Jar má Ryzen 1300X takze s 2070 bude trochu bottleneck...

• Souhlasím 1

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Před 6 minutami, DraXy napsal(a):

@Jar má Ryzen 1300X takze s 2070 bude trochu bottleneck...

Píše, že chce i upgrade CPU, takže i pokud by to ta 1300X malinko bottleneckovala, tak by to určitě brzy napravil.

• Souhlasím 1

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Před 1 minutou, milanfon napsal(a):

Píše, že chce i upgrade CPU, takže i pokud by to ta 1300X malinko bottleneckovala, tak by to určitě brzy napravil.

A ja som to mal ako vediet ked to napisal az potom??!!

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Před 1 minutou, Jar napsal(a):

To neznamená že nedám i upgrade procesoru. Ale kdyby ta 1060 co tedy tahle ? https://www.eshopeiffel.cz/geforce-gtx-1060-amp-6gb-gddr5-192-bit-hdmi-dvi-3xdp-retail/d392538.htm#prettyPhoto

Dobrý chlazení, nevím, co k tomu dodat dál. Jen by teď měl být refresh 1060 s GDDR5X, takže mi nepřijde moc dobré vyhazovat za tu konkrétní 9k.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Just now, milanfon napsal(a):

Přesně tak, ale další věc je ta cena 2070. To se moc nezlob, ale 15 a více za grafiku nedám. Těch 10 klidně ale tím to asi hasne ;D . 

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Just now, DraXy napsal(a):

A ja som to mal ako vediet ked to napisal az potom??!!

No napsal to před tebou, takže pokud to tam nehodil přesně ve stejný čas, vylítla by dole notifikace ;)

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Před 2 minutami, milanfon napsal(a):

Dobrý chlazení, nevím, co k tomu dodat dál. Jen by teď měl být refresh 1060 s GDDR5X, takže mi nepřijde moc dobré vyhazovat za tu konkrétní 9k.

Samozřejmě bych počkal na refresh ( i kdyz nevim kdy k nemu dojde). Upgrade nemusí být ted hned, ale dojde k němu. 

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Přesně tak, ale další věc je ta cena 2070. To se moc nezlob, ale 15 a více za grafiku nedám. Těch 10 klidně ale tím to asi hasne ;D . 

No nemusíš za to dávat 15, začínají už na 14 :D Je to lepší než kupovat doprodejovou 1070 Ti za 13, ale zase na druhou stranu by se ti mohlo vyplatit koupit nějakou z těch horších doprodejových 1070, dokud ještě jsou. Tyhle se pohybují okolo 10k. Myslím, že lepší jak utrácet 9k za tu 1060.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Před 1 minutou, milanfon napsal(a):

No nemusíš za to dávat 15, začínají už na 14 :D Je to lepší než kupovat doprodejovou 1070 Ti za 13, ale zase na druhou stranu by se ti mohlo vyplatit koupit nějakou z těch horších doprodejových 1070, dokud ještě jsou. Tyhle se pohybují okolo 10k. Myslím, že lepší jak utrácet 9k za tu 1060.

Tak to je velký rozdíl chlape :D . No horších, jaký jsou podle tebe horší ?

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Samozřejmě bych počkal na refresh ( i kdyz nevim kdy k nemu dojde). Upgrade nemusí být ted hned, ale dojde k němu. 

Prý do konce roku. Je to sice malý upgrade, ale rychlejší RAMka je u grafiky vždy dobrá.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Před 3 minutami, Jar napsal(a):

Tak to je velký rozdíl chlape :D . No horších, jaký jsou podle tebe horší ?

No tak za horší považuji značkytypu Gainward, Palit, apod. Zase ale můžeš za podobnou cenu najít i třeba Windforce od Gigabytu, což je slušný model. Také se v této ceně pohybují ty blower-style karty, které jsou sice neefektivní, ale ty vnitřnosti nemusí být vždy špatné. Když nechceš taktovat, stačí to.

• Like 1

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Před 3 minutami, milanfon napsal(a):

Prý do konce roku. Je to sice malý upgrade, ale rychlejší RAMka je u grafiky vždy dobrá.

Tohle vypadá zajímavě ! Noo možná si na to počkám, jak říkám není kam spěchat. A k těm značkám chápu, mrknu na to. Díky za názory! 

• Like 1

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
On 4. 11. 2018 at 13:49, milanfon napsal(a):

No tak za horší považuji značkytypu Gainward, Palit, apod. Zase ale můžeš za podobnou cenu najít i třeba Windforce od Gigabytu, což je slušný model. Také se v této ceně pohybují ty blower-style karty, které jsou sice neefektivní, ale ty vnitřnosti nemusí být vždy špatné. Když nechceš taktovat, stačí to.

Proč Gainward a Palit? Nemám s nimi zkušenosti jen se ptám... 

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Před 8 hodinami, Vladimír Kadlec napsal(a):

Proč Gainward a Palit? Nemám s nimi zkušenosti jen se ptám... 

Protože ty jejich chladiče jsou často nevalné kvality, ale na tom PCH toho moc podělat nemůžou. 

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Před 12 hodinami, milanfon napsal(a):

Protože ty jejich chladiče jsou často nevalné kvality, ale na tom PCH toho moc podělat nemůžou. 

Takže Palit GTX1070 tu co maj na CZC za 9999 Kč raději ne?

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Před 27 minutami, Vladimír Kadlec napsal(a):

Takže Palit GTX1070 tu co maj na CZC za 9999 Kč raději ne?

Hele jak jsem psal, když to budeš používat v základu, není nic proti.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Tak se ještě zeptám jak moc velký bude bottleneck když budu mít v PC RTX 2070 nebo i GTX 1070 a R3 1300X ? 

Jak jsem tu psal když bych koupil grafiku tak určitě i procesor (R5 2600 nejspíš) , ale i tak tohle mě docela zajímá. A taky mě zajímá jakou kartu tedy zvládne ten můj Ryzen....předpokládám že právě asi tu 1060 že ?

Děkuji za odpovědi. 

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Ke komentování se musíte přihlásit nebo si vytvořit účet

K zanechání komentáře musíte být člen

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet v naší komunitě.

Zaregistrovat se

Přihlásit se

Už máte účet? Přihlašte se zde.

Přihlásit se teď