Jump to content
Richardos

PC do 30k na programování a, minoritně, hraní

Recommended Posts

Před 8 hodinami, Richardos napsal(a):

@Lukas , @Každý za barem Tak uplne jisty si tim nejsem. Jo a ta ssd maji slc čipy, ne? Mám vybrat jiné úložiště?

HDD+SSD, je asi nejlepší řešení, kdy by SSD mělo alespoň něco kolem 240GB a HDD jak by vycházely prostředky, důležitá data by jsi ukládal do složky s automatickým zálohováním na další disk.

Editoval(a) Lukas

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Sdílet na ostatních sítích
Před 20 minutami, Richardos napsal(a):

@Lukas Děkuji za odpověď.

Jakou roli by tam tedy hrálo to hdd?

Takovýho skladu všeho možnýho, co by bylo uloženo na PC. 

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Škoda je, že na Alze neprodávají obyčejnou SPC RG4, ta tebou vybraná case nemá, už od pohledu, zrovna valný airflow a RAM by, podle mě, byly lepší tyto.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Just now, Richardos napsal(a):

Mám dle vás vybrat jinou case?

Chtělo by to něco vzdušnějšího, co by zajišťovalo lepší proudění, aby se v ní komponenty dobře chladily.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Dostatečná perforace čela, nebo široké průduchy po stranách čela a absence zbytečných překážek uvnitř, ideálně perforovaný strop, s možností upevnění ventilátorů, něco jako toto.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Ten WD Green SSD je katastrofa. Za chvilku ti odejde protože není na toto stavěný. Pokud chcete WD tak aspoň Blue. Nebo si můžete připlatit za kvalitní SSD jako ADATA XPG S11

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Ještě mám dotaz: Bude se ADATA XPG S11 vejít na tu základní desku? Ptám se, protože vypadá docela široce. A jestli se vejde, do jakého z tech M.2 slotů?

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Před 2 hodinami, Richardos napsal(a):

Ještě mám dotaz: Bude se ADATA XPG S11 vejít na tu základní desku? Ptám se, protože vypadá docela široce. A jestli se vejde, do jakého z tech M.2 slotů?

M.2 SSD jsou myslím typizovaný ve třech rozměrech a základní desky, by je měli umět všechny, ale spočívají v délce a ne v šířce. To bude jen takovej tvůj subjektivní pocit, šířka konektoru bude odpovídat šířce slotu.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Ke komentování se musíte přihlásit nebo si vytvořit účet

K zanechání komentáře musíte být člen

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet v naší komunitě.

Zaregistrovat se

Přihlásit se

Už máte účet? Přihlašte se zde.

Přihlásit se teď

• Create New...