Jump to content

Recommended Posts

Před 19 minutami, Romantus97 napsal(a):

@Benjamín zítra bohužel budu mít všechno vyřízený asi až v 20:00... A kdoví jestli mě neschvátí 2,5 hodinový trénink

V pohode hej ja už fakt neviem čo robiť skúsim reinstall Windows ale ešte mi neide flash BIOSu cez internet nevedel by niekto niečo poradiť? 

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Sdílet na ostatních sítích

@Benjamín zkusil bych roolback na nějaký starší Windows, já používám Win 10 1709, říkám si jestli to není kabel... @jirkasta má taky gtx 1080 a co vím tak si zatím nestěžoval... Takže ovladačům bych dal jen malý podíl...

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Před 59 minutami, Romantus97 napsal(a):

@Benjamín zkusil bych roolback na nějaký starší Windows, já používám Win 10 1709, říkám si jestli to není kabel... @jirkasta má taky gtx 1080 a co vím tak si zatím nestěžoval... Takže ovladačům bych dal jen malý podíl...

Ale pořád mám staré ovladače :D Jsem nějak neaktualizoval ještě 

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Před 8 minutami, Vojtěch Šokala napsal(a):

Možná to bude znít jako blbost ale koukal jses na zatížení procáku ? Je možné že Procesor není využit. Tím pádem se karta nebude moc namáhat.

V Zaklínač 3 dosiahol CPU usage asi 60% s HT (12 CPU) takže tým to asi nebude. 

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Před 29 minutami, jirkasta napsal(a):

Ale pořád mám staré ovladače :D Jsem nějak neaktualizoval ještě 

Ani neaktualizuj je to stále horšie a horšie... 

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
On 7. 11. 2018 at 22:07, Vojtěch Šokala napsal(a):

A nainstalovat zpátky staré ovladače jsi zkoušel ?

Skúšal jednoducho ja naozaj neviem kde je problém... Možno je to v HDD fakt neviem. Dajme tomu že v Battlefield 1 sa mi to seká strašne neviem v čom môže byť problém. Ale pomaly začínam byť v koncoch. 

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Před 11 hodinami, Romantus97 napsal(a):

@Benjamín  nemáš nějaký jiný hw který by utáhl toho Batmana? Zkusil bych jestli tam budou ty záškuby pořád... 

Bohužiaľ nie. Skúsil som zdvihnúť frekvenciu s Turbo Boostom z 4,7 na 4,8 GHz zmena sa neprejavila stále to isté sekanie Wticher 3,Batman,Battlefield 1,Deus ex,Subnautica atď. Skúsil som uvolniť miesto na HDD ani to nepomohlo. Skúsil som OC GPU na 1823 MHz z 1524 MHz ani to nepomohlo. Už jedine RE-Inštalovať Windows ale keď ani to nepomôže tak už som v koncoch a zrejme bude niečo v HW.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

@Benjamín hmmm, reinstall Windows podle mě nechceš na novou verzi... Je to odpad, máš instalačku starších Windows na flashce nebo CD?

Citovat
Hello there!

I have had this same issue and I spent over 3 months looking forward to fix it I tried every single thing and kept everything up to date but it didnt work so the other day i made my PC run when its opened and I realized thats my GPU fans aren't spinning they were hiding and facing the down of the PC so I couldn't see what is happening from inside , If GPU fans aren't spinning because you traveled and they got damaged or they are damaged in any other way then you should take it to where you bought the PC from and give them the GPU and they will fix the fans!

I hope this helped you , I'm sure this is the issue because it worked for everyone!

Zdroj: Tomshardware.co.Uk

Editoval(a) Romantus97

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Před 1 hodinou, Romantus97 napsal(a):

@Benjamín hmmm, reinstall Windows podle mě nechceš na novou verzi... Je to odpad, máš instalačku starších Windows na flashce nebo CD?

Max mám CD disk len od môjho W10. 

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
On 24. 11. 2018 at 14:09, Romantus97 napsal(a):

@Benjamín ok nevíš jakou verzi ti to tehdy nainstalovalo?

Ok dal som reinstall. Takže Metro Last Light redux a 2033 redux na max úplne plynule bez sekania. Batmana Arkham Knight veľmi veľké zlepšenie avšak lagy a mikro lagy tam stále sú ale len pri jazde ale aj tak sa poriadne zmenšili. Subnautica problém ostal ale Minecraft so shaderom chocapic extreme v13 sa tiež zmelšil. Fall Out 4 lagy tiež trochu zostali ake každopádne sa to o dosť zlepšilo ešte skúsim dať RAMky na 2666 lebo to je najvhodnejšie pre moje CPU. RAMky som dal do dual chanelu. Takže uvidím. No to by bolo TOP info. 

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
On 24. 11. 2018 at 14:09, Romantus97 napsal(a):

@Benjamín ok nevíš jakou verzi ti to tehdy nainstalovalo?

Inak na matičnej doske mám kontrólne led diódy a jedná mi stále svieti na oranžovo a to značí že je asi niečo s procesorom ale nenapadá mi čo. 

Screenshot_20181201-085814.jpg

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Před 1 hodinou, Benjamín napsal(a):

Inak na matičnej doske mám kontrólne led diódy a jedná mi stále svieti na oranžovo a to značí že je asi niečo s procesorom ale nenapadá mi čo. 

Ktorá konkrétne? Čo je pri nej napísané? Možno to je len power ledka, ktorá mne tiež svieti na Strixe B350 nonstop. 

Editoval(a) Roy

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Před 6 hodinami, Roy napsal(a):

Ktorá konkrétne? Čo je pri nej napísané? Možno to je len power ledka, ktorá mne tiež svieti na Strixe B350 nonstop. 

Táto je úplne na spodu časti s ostatnými led svetielkami. Svieti na červeno/oranžovo a podľa manuálu od matičnej dosky to znamená že sa vyskytla chyba s CPU. Avšak nemôžem prísť na to aká a prečo. 

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Před 22 hodinami, Romantus97 napsal(a):

@Benjamín  nevím za koho mě všichni máte :D desky znám asi tak jako sluchátka, umím vybrat, ale neznám omáčku okolo... @Lukas bude vědět

Ešte by som skúsil toto - 

Dúfam a verím že to pomôže. 

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
On ‎4‎. ‎12‎. ‎2018 at 23:41, Romantus97 napsal(a):

@Benjamín  nevím za koho mě všichni máte :D desky znám asi tak jako sluchátka, umím vybrat, ale neznám omáčku okolo... @Lukas bude vědět

Batman Arkham Knight - Nastavil som PhysX na CPU a lagy sú takmer nepostrehnuteľné priebeh hry sa oveľa zlepšil a hra šlape ako hodinky.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
On ‎6‎. ‎12‎. ‎2018 at 21:24, Romantus97 napsal(a):

@Benjamín wtf :D GPU byla na fyziku vždy lepší :D možná si to plete linky :D

A tak časom sa problém konečne vyriešil. Navštívte túto stránku ak máte problém s tým že sa vám seká hra - Battlefield 1 (2016)

Len kliknite na download a po nainštalovaní stlačte tlačidlo START a program sa vám začne starať o RAM pamäť a bude ju čistiť pre viac info navštívte stránku a stiahnite si program tu!

https://www.wagnardsoft.com/forums/viewtopic.php?t=1256

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Ke komentování se musíte přihlásit nebo si vytvořit účet

K zanechání komentáře musíte být člen

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet v naší komunitě.

Zaregistrovat se

Přihlásit se

Už máte účet? Přihlašte se zde.

Přihlásit se teď