Jump to content
Martin Petrák

Problém se zapínáním windows

Recommended Posts

Dobrý den už jsem sem psal mam problém že při zapnutí PC se mi načte pouze logo základní desky ale nechce se načíst windows a když ho na skříni resetuji tak se mi všechno v pohodě pustí někdo mi poradil a bych šel do uefi a podíval jsem se odkud bootuji systém tak jsem šel do UEFI základní desky ale moc jsem tomu nerozuměl tak dávám aspoň fotku omlouvám se za kvalitu jestli jsem to aspoň trochu pochopil tak to AHCI by měl být pevný disk nevim jak to tam má přesně být tak jestli někdo kdo tomu rozumí by mi mohl poradit

45074582_2038180286202975_4014345437233283072_n.jpg

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Sdílet na ostatních sítích
1 hour ago, Martin Petrák napsal(a):

tak už vim čím to je. Je to monitorem protože když jsem zkoušel zapnout PC bez monitoru a potom jsem ho připojil tak windows byl normálně zaplej

To mi spíš přijde, jako dílo náhody, to se mi nějak nezdá.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Před 36 minutami, Martin Petrák napsal(a):

já jsem to zkoušel pak další den a s monitorem nic tak jsem vypnul PC a odpojil jsem monitor a všechno v pohodě

Tak to je docela zajímavej šotek! Jak je zřizovaná konektivita: HDMI, DP, DVI, VGA?

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

@Lukas rozpoznávání konektorů je jeden ze  známých problémů Windows :D Pak ještě ovladače celkově (hlavně zvukové) a nepočítám chyby mazací soubory apod...

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

@Martin Petrák monitor s fungováním počítače moc nehne... Co asitak dokáže je dělat na sobě artefakty a nevypínat se :D jo je toho víc, ale kolaps Windows sem rozhodně nepatří... BIOS je spouštěč, ale já mám i znám hodně pravěkých desek a Win 10 běží bez problémů... Ten to nebude, pokud jsi ho nepřenastavoval (kdyžtak obyč obnova...)... Tohle bude přímo Windows, připoj monitor opožděně jak už jsi to udělal... A vrať Windows před aktualizací, doporučuju je pak vypnout, @milanfon má na to návod, pošlu

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Dneska jsem zkusil zapojit do PC bráchy monitor a s tímhle kabelem se taky nic nenačetli ale potom jsem to zkusil HDMI  kabelem a normálně se mi načetli windows a před tím jsem kabel vyměnil ale za skoro stejný taky to byl ten DVI-D taky nic

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Ke komentování se musíte přihlásit nebo si vytvořit účet

K zanechání komentáře musíte být člen

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet v naší komunitě.

Zaregistrovat se

Přihlásit se

Už máte účet? Přihlašte se zde.

Přihlásit se teď

• Create New...