Jump to content
Vladimír Kadlec

Huawei Y7 Prime 2018

Recommended Posts

Tak, ta 1. možnost je vychválit ta 2. rozkovat hmmmmm.... Takže beru tu druhou! 

Ok od mobilu za 5K jsem toho mnoho nečekal ale takovou shitku? To fakt ne. 

ZPRACOVÁNÍ

Tak nejprve k mobilu. Mobil je hezký a na první pohled působí hezky ale na ten druhý pohled bych ho nejraději hodil nejbližším oknem ven. Dole na těle telefonu neskutečně vržou plasty  to nechceš slyšet.

DISPLEJ

ale ku*va to že mi to dělá ty debilní čáry přes displej jak když máte monitor připojenej pře D-sub nebo VGA tak to ne. Vadné pixely a celkově je ten displej k hov*u... Displej tak jako vypaluje když koukám na videa a někde je dlouho nějakej stejnej nápis tak třeba po hodině po vypnutí YouTube a kouknutí se na plochu se na mě ten nápis usměje ZNOVA NA PLOŠE. Místa kde jsou systémová tlačítka jsou na šedém pozadí světlejší než zbytek obrazovky. Na displeji jsou hodně viditelné vadné pixely :D 

KRYT

Ten kryt mám 4 měsíce a místo krásného průhledného krytu ten kryt je spíše žlutej než průhlednej. JE TO ORIGO KRYT 

FOTOAPARÁTY

Fotky jsou hezké ale jen za světla, což by nebyl úplně problém ale když chci něco vyfotit něco ve tmě tak když na něco namířím tak se ten obraz hrozně seká .

CELKOVÉ HODNOCENÍ

NEKUPOVAT, jo tohle je sice špatnej kus ale asi bych být vámi neriskoval kupte si radši něco jako @Romantus97 Sony třeba levnější L1 nebo za stejnou cenu L2. Tohle je moje už druhá špatná zkušenost s Huawei takže asi příště půjdu do Sony. 

• Like 3

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Sdílet na ostatních sítích
Před 5 hodinami, David D. napsal(a):

@Romantus97 Však už teď jde sehnat za výbornou cenu něco málo nad 6000

Před 6 hodinami, Romantus97 napsal(a):

@Vladimír Kadlec tak já tu přece nebudu sám se Soňákem :D ta L2 je hrozný pádlo, sám bych si jí asi nekoupil... Jinak krásná stručná recenze

Mě se ta L1 líbí jako tvarem a L2 sice moc hezká není ale má čtečku prstů 

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Kdyby to bylo na mě tak půjdu rovnou do XA2, výkonem nezklame a zbytkem pokořil můj počítač :D a já chudâk jsem si myslel, že mám v PC použitelnou zvukovku, ta kvalita zvuku je hroznej rozdíl, smutný je že mobil mám tak 2x hlasitější co monitor a při vyšší kvalitě (velikostně je i příšerně malý, asi 1cm X 3mm)

• Souhlasím 1

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Před 16 minutami, Romantus97 napsal(a):

Kdyby to bylo na mě tak půjdu rovnou do XA2, výkonem nezklame a zbytkem pokořil můj počítač :D a já chudâk jsem si myslel, že mám v PC použitelnou zvukovku, ta kvalita zvuku je hroznej rozdíl, smutný je že mobil mám tak 2x hlasitější co monitor a při vyšší kvalitě (velikostně je i příšerně malý, asi 1cm X 3mm)

to je pravda ale já spíše mluvím o mobilech do 5K 

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Před 51 minutami, Vladimír Kadlec napsal(a):

to je pravda ale já spíše mluvím o mobilech do 5K 

Doporučil bych si připlatit na XA2, ale stejně bude ještě slevňovat. 

Kolem Vánoc a Black friday půjde sehnat určitě sleva na CZC, Mall,atd.

Jo a ještě jeden den platí sleva v O2 kde teď vychází na 5495 Kč.

Editoval(a) David D.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

U toho O2 jsem zapomněl že je to přes extra výhody (pro stávající zákazníky).

L2 bych ti moc nedoporučil, za tu cenu to není moc dobré Mediatek 28nm procesor a HD na 5,5 obrazovce, atd..

Doporučuji se kouknout ohledně Xperií na https://forum.xperia.cz 

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Tak jako to už je déle známej fakt, že Huawei do 5k spíše ne. Každopádně recenzi by bylo asi fajn příště trochu líp zformulovat, jinak myšlenka dobrá. Jen info o krytu mi přijde jako lehce redundantní informace :D

• Like 1
  • Souhlasím 1

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Jo to jsem se u Huaweie naučil, že neumí udělat pořádný budget mobil, ale že by to byla až taková shitka bych nečekal :D Jedinné co jsem u nich nakonec měl rád byla nadstavba a kamery, ale ty u těch budget modelů taky za nic nestojí.

• Haha 1

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Před 39 minutami, milanfon napsal(a):

Jo to jsem se u Huaweie naučil, že neumí udělat pořádný budget mobil, ale že by to byla až taková shitka bych nečekal :D Jedinné co jsem u nich nakonec měl rád byla nadstavba a kamery, ale ty u těch budget modelů taky za nic nestojí.

Mě se líbí to tvoje OnePlus 6 ale to už je trochu přes budget :D

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
On 30. 10. 2018 at 10:09, Romantus97 napsal(a):

@David D. mám XA2 a nemůžu si stěžovat, těď mu ještě klesne cena...

Mě by spíše zajímalo jestli má cenu ho reklamovat, je pořád v záruce jediný problém je že se mi nechce prostě čekat na to až to technici v alze buď opraví nebo zamítnou a taky je trochu odřenej na rohu. 

Editoval(a) Vladimír Kadlec

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Před 3 hodinami, Romantus97 napsal(a):

@Vladimír Kadlec zkusil bych to... Ty čáry by ti měly opravit bez problémů... Pokud ho budeš kvůli závadě reklamovat 3x měl bys moct dostat peníze zpět...

A co ty vadný pixely? Ale stejně bych nejvíce chtěl aby mi vrátili peníze :D

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
On 31. 10. 2018 at 7:05, Harry napsal(a):

Tak jako to už je déle známej fakt, že Huawei do 5k spíše ne. Každopádně recenzi by bylo asi fajn příště trochu líp zformulovat, jinak myšlenka dobrá. Jen info o krytu mi přijde jako lehce redundantní informace :D

K tomu krytu no... tím jsem spíše chtěl říct že ani ty debilní kryty udělat neumí třeba originální kryty pro P8 lite byli mnohem kvalitnější 

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Před 32 minutami, Vladimír Kadlec napsal(a):

A co ty vadný pixely? Ale stejně bych nejvíce chtěl aby mi vrátili peníze :D

v záručních podmínkách máš většinou napsáno, kolik vadných pixelů je tolerováno.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Před 35 minutami, milanfon napsal(a):

v záručních podmínkách máš většinou napsáno, kolik vadných pixelů je tolerováno.

kde ty záruční podmínky najdu?

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Před 35 minutami, Vladimír Kadlec napsal(a):

Nikde jsem to nenašel, asi si myslí že dělají mobily které se neserou...

Myslím, že Samsungu stačí jeden vadný pixel a vymění hned.

• Like 1

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Před 4 hodinami, milanfon napsal(a):

Myslím, že Samsungu stačí jeden vadný pixel a vymění hned.

Co se týče top modelů, tak tam to tak bude zcela určitě bez debat. U nižších modelů bych si tím zas tak jistý nebyl, ale nevím.

• Souhlasím 1

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Ke komentování se musíte přihlásit nebo si vytvořit účet

K zanechání komentáře musíte být člen

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet v naší komunitě.

Zaregistrovat se

Přihlásit se

Už máte účet? Přihlašte se zde.

Přihlásit se teď