Jump to content
LOGRIK_2

AudioTechnika ATH avc500 vs SR850

AudioTechnika ATH avc500 vs Samson SR850  

4 člené hlasovail

1. 1. AudioTechnika ATH avc500 vs Samson SR850

• ATH avc500
    • SR850
      0

Recommended Posts

Ahojte potřeboval bych trochu poradit. Která z nich jsou lepší koupě? O avc500 jsem slyšel, že za tu cenu nemají konkurenci, ale SR850 zase prý drtí i řádově dražší sluchátka. 

Tak bych byl celkem rád kdyby se mi nějaký místní audiofil ozval ;)

Editoval(a) LOGRIK_2
Dopsani prispveku

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Sdílet na ostatních sítích
1 hour ago, LOGRIK_2 napsal(a):

Ahojte potřeboval bych trochu poradit. Která z nich jsou lepší koupě? O avc500 jsem slyšel, že za tu cenu nemají konkurenci, ale SR850 zase prý drtí i řádově dražší sluchátka. 

Tak bych byl celkem rád kdyby se mi nějaký místní audiofil ozval ;)

Jelikož i za 3000 můžeš koupit špatně, tak se nedivím, že je Samsony válcujou. Chybu s něma neuděláš a jsou za krásný peníz. Ale jestli na to máš, tak jednoznačně Audiotechnica.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Před 11 hodinami, TomAss Dokoupil napsal(a):

Jelikož i za 3000 můžeš koupit špatně, tak se nedivím, že je Samsony válcujou. Chybu s něma neuděláš a jsou za krásný peníz. Ale jestli na to máš, tak jednoznačně Audiotechnica.

Samozřejmě že o "herních" sluchátkách ani nepřemýšlím. Na ATčka mám, takže udělám asi dobře když koupím je.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Před 2 hodinami, LOGRIK_2 napsal(a):

Samozřejmě že o "herních" sluchátkách ani nepřemýšlím. Na ATčka mám, takže udělám asi dobře když koupím je.

Určitě ne. Já je kupoval loni k vánocům otcovi. Jen jim chvilku trvá než si "sednou" ,ale pak hrají parádně.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Před 7 hodinami, TomAss Dokoupil napsal(a):

Určitě ne. Já je kupoval loni k vánocům otcovi. Jen jim chvilku trvá než si "sednou" ,ale pak hrají parádně.

Chápu. Jenom.. to "Určitě ne." Byla reakce na "herní" sluchátka? Anebo jsi tím myslel "Určitě neuděláš špatně."

Jsem trochu zmatený promiň 😐

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Před 1 hodinou, LOGRIK_2 napsal(a):

Chápu. Jenom.. to "Určitě ne." Byla reakce na "herní" sluchátka? Anebo jsi tím myslel "Určitě neuděláš špatně."

Jsem trochu zmatený promiň 😐

Neudělaš určitě chybu 😊 zvuk je super a i samotná konsrtukce je super. Za ty peníze se nic lepšího, teda co se zvuku týče nedá nic lepšího koupit....

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Před 12 hodinami, TomAss Dokoupil napsal(a):

Neudělaš určitě chybu 😊 zvuk je super a i samotná konsrtukce je super. Za ty peníze se nic lepšího, teda co se zvuku týče nedá nic lepšího koupit....

Dobře, díky moc 😊

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Ke komentování se musíte přihlásit nebo si vytvořit účet

K zanechání komentáře musíte být člen

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet v naší komunitě.

Zaregistrovat se

Přihlásit se

Už máte účet? Přihlašte se zde.

Přihlásit se teď