Jump to content
Beneš Fanda

Ntb do 17 tis. (17,3 úhlopříčka)

7 Příspěvků k tomuto tématu

Ahoj, chtěl bych Vás poprosit o kritiku a doporučení ke dvěma notebookům do 17 tisíc vč. DPH s úhlopříčkou 17,3. Sháním něco rychlejšího na kancelářskou práci. Nejedná se o nějakou náročnou práci na programy, ale práci spojenou se surfováním na internetu jako doplňování produktů v eshopových platformách, Microsoft Office apod.. Rád bych něco svižného, co by mělo malou odezvu a nezdržovalo při práci. Sem tam filmy. Hry spíše ne.

Do této ceny jsem našel dva nejlepší adepty (z mého laického pohledu): Lenovo IdeaPad 330 81DM000GCKHP 17-ca0001 4CP65EA

HP mi přijde výkonově znatelně dále, ale nemají nikde notebooky na skladech, zatímco zmíněné Lenovo prodávají všude. (Obávám se, aby to HP nemohlo být nějaký nevychytaný atyp, když ho nikde nemají.)

U HP se mi ještě moc nezdají dva disky: menší SSD 128 GB a větší 1TB HDD. Jestli by nebylo lepší to mít jako u Lenova všechno na 256 GB SSD. 

Ale jinak mě celkově HP uchvacuje výkonem při téměř totožné ceně. 

Co si o tom prosím myslíte Vy? A můžou se notebooky nějako lišit i kvalitou, životností nebo do toho člověk nevleze? 

Díky moc, Fanda

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Sdílet na ostatních sítích

Dva disky jsou výhoda na SSD můžeš mít systém a programy co často používáš a na velké HDD můžeš dát zbylé data. To HP mě připadá určitě lepší než to Lenovo.

• Souhlasím 1

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Díky moc za názory. :BlessRNG:

Ještě jsem našel ekonomickou verzi pracovního pc. Že by poté zbylo více peněz na herní počítač, ale aby to nepřineslo více škody než užitku, co myslíte? Nejradši bych to někde vyzkoušel a podíval se na to..

Jinak tedy bych vzal to HP.

To doporučené Lenovo vypadá opravdu super, ale bohužel bez SSD. :)

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Ke komentování se musíte přihlásit nebo si vytvořit účet

K zanechání komentáře musíte být člen

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet v naší komunitě.

Zaregistrovat se

Přihlásit se

Už máte účet? Přihlašte se zde.

Přihlásit se teď