Jump to content

Recommended Posts

Zdravím, 

říkám si Barendol,... Ehmm... Kappa

Začala se zde objevovat chyba, kdy se článek objevil dvakrát, jednou v plné verzi, jednou neúplný. 

Chtěl bych tedy vyřešit dva problémy.

1) Chyba v psaní článků. První problém je již zmiňované dvojí zakládání článků, druhý, možná stejný, pak chyba textového editoru, kdy se mi komentář uložil a já pak v domění, že článek upravuji, poslal druhý podobný.

2) Nevidím možnost odstranění příspěvku. V případě chyby 1 jsem chtěl požádat autora, aby nedopsaný článek smazal. Bohužel/Naštěstí jsem si pak vzpomněl, že nevím, jak bych sám něco takového udělal. Žádám proto o doplnění/zviditelnění této funkce.

To je pro dnešek vše, loučím se s vámi a: Nazdar! (Byl by ze mě dobrý Youtuber. Kappa )

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Sdílet na ostatních sítích

Chyba č. 1 je způsobena pomalým internetovým připojením, ale v blízké době hodlám aktualizovat fórum na novou verzi, která by to měla opravit. 

"Problém" č. 2 bych nepovažoval za problém, protože si pak nedokážu představit, jak by to vypadalo, kdyby po sobě lidé mazali vlákna. U jednotlivých příspěvků (odpovědí) je to už na zvážení. K tomuto učelu tady máme (vlastně nemáme) moderátory a hodné uživatele (doufám), kteří ten dané vlákno/příspěvek nahlásí a moderátoři se postarají o jeho smazání.

Za vzniklé potíže se vám omlouváme a děkujeme za odezvu Kappa

Technický tým fóra

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Ještě abych doplnil, tak je tu několik úrovní uživatelů, kterých může dosáhnout každý. Všechny kategorie mají nějaká svá privilegia. Jedním z nich je například i mazání příspěvků. Pokud dosáhneš hranice 500 příspěvků, tak povyšuješ na Stálý člen. Uživatele @jirkasta už od toho moc nedělí. Když zároveň dosáhneš reputace 150 bodů, tak povyšuješ na Profi člen. Myslím, že konkrétně ty budeš první, kdo toho dosáhne, protože máš aktuálně 52 bodů.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Tak to musím ty čísla dohnat. Kappa

S pomalými připojením z mé strany, bohužel, nic udělat nemohu, poskytovatel nám nevyměnil kabel k internetu, tedy jsem rád za 2,5Mbps download.

Na mazání příspěvků jsem zvyklý z jiných míst, když nic jiného, tak třeba Youtube a Facebooku. Rozhodně je to funkce dobrá. Mazání příspěvků je na pováženou autora nebo moderátorů. Přírovnal bych to k možnosti odstoupení od smlouvy.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Před 46 minutami, Barendol napsal(a):

Na mazání příspěvků jsem zvyklý z jiných míst, když nic jiného, tak třeba Youtube a Facebooku. Rozhodně je to funkce dobrá. Mazání příspěvků je na pováženou autora nebo moderátorů. Přírovnal bych to k možnosti odstoupení od smlouvy.

Jenže teď si vem, kdyby někdo začal mazal nebo upravovat svoje příspěvky v nějakém zajímavém vlákně, tak by pak celé vlákno, které mohlo pomoct několika lidem, přestalo dávat smysl. To samé, kdyby tady vznikla nějaká hádka (jako kdyby se to nikdy nestalo) a uživatelé pak mohli svoje argumenty libovolně mazat nebo upravovat jak chtějí, to by to potom dopadlo :D (mimochodem když říkám i upravovat, tak narážím na časový interval, ve kterém můžeš upravit příspěvek, protože někdo si tady také stěžoval na jeho dobu a navrhoval jeho odstranění)

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Je to taky o důvěře. :D

Věř, že lidé umí přemýšlet, a asi budou přemýšlet.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
1 hour ago, Barendol napsal(a):

Tak to musím ty čísla dohnat. Kappa

S pomalými připojením z mé strany, bohužel, nic udělat nemohu, poskytovatel nám nevyměnil kabel k internetu, tedy jsem rád za 2,5Mbps download.

Jakého poskytovatele máš? Koukám, že někteří jsou opravdu chudáci, já tu řeším navýšení z 50 a někdo nemá ani dvacetinu toho :D

Mazat příspěvky bych dal jen prověřeným členům, který mají mozek. Jak říká @milanfon, mohla by z toho pak vzniknout solidní slepičárna.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Před 34 minutami, milanfon napsal(a):

Jenže teď si vem, kdyby někdo začal mazal nebo upravovat svoje příspěvky v nějakém zajímavém vlákně, tak by pak celé vlákno, které mohlo pomoct několika lidem, přestalo dávat smysl. To samé, kdyby tady vznikla nějaká hádka (jako kdyby se to nikdy nestalo) a uživatelé pak mohli svoje argumenty libovolně mazat nebo upravovat jak chtějí, to by to potom dopadlo :D (mimochodem když říkám i upravovat, tak narážím na časový interval, ve kterém můžeš upravit příspěvek, protože někdo si tady také stěžoval na jeho dobu a navrhoval jeho odstranění)

A ty pomlč, ty to edituješ stejně a v databázi :D:D 

• Souhlasím 1

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Před 2 minutami, jirkasta napsal(a):

A ty pomlč, ty to edituješ stejně a v databázi :D:D 

Ale prosímtě. Já to edituji stejným způsobem jako ty, jen tam mám možnost zatrnout pole, aby se tam nezobrazil ten nápis, že to bylo editované. (testovací účet :D )

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Před 8 minutami, Tvoje Máma napsal(a):

Ale prosímtě. Já to edituji stejným způsobem jako ty, jen tam mám možnost zatrnout pole, aby se tam nezobrazil ten nápis, že to bylo editované. (testovací účet :D )

No dobře, no :D 

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Ke komentování se musíte přihlásit nebo si vytvořit účet

K zanechání komentáře musíte být člen

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet v naší komunitě.

Zaregistrovat se

Přihlásit se

Už máte účet? Přihlašte se zde.

Přihlásit se teď