Jump to content

Recommended Posts

Před 55 minutami, Lukas napsal(a):

Podle mě je ta deska pro většinu běžných uživatelů bezpředmětná, v rámci toho, že mezi hlavní benefity X370, patří SLI/Crossfire. Tak že pro většinu, zbytečná investice, ale deska, jako sama o sobě, je to pěkná a určitě dobrá.

má tuším na mysli klávesnicu Aorus K7, preto sme v sekcií "klávesnice a myši" :D  ... určite je to dobrá mechanika stavaná na "cherry MX switchoch" (ak sa nemýlim tak red switche), ak si taký vášnivý gamer a nevadí ti väčšia investícia do klávesnice tak prečo nie 

• Like 1

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Sdílet na ostatních sítích
Před 1 hodinou, DraXy napsal(a):

Před 37 minutami, Roy napsal(a):

má tuším na mysli klávesnicu Aorus K7, preto sme v sekcií "klávesnice a myši" :D  ... určite je to dobrá mechanika stavaná na "cherry MX switchoch" (ak sa nemýlim tak red switche), ak si taký vášnivý gamer a nevadí ti väčšia investícia do klávesnice tak prečo nie 

Nějak mi to uteklo, celí označení, nechápu, že jsem přehlídnul to K, před tou 7.

Musím to smazat, jinak budu za úplnýho exota!  

• Haha 5

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Hrozně mi připomíná Logitech G413.....a ta se mi moc líbila. MX Red nejsou úplně super na psaní, ale určitě je to o zvyku a o pocitu, třeba jsem jen jelito :D. Jestli se ti líbí a máš na ni, tak toho asi litovat nebudeš ;)

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Jak je na tom software s funkčností? Mám grafickou kartu GIGABYTE GeForce AORUS, takže software je stejný a u té grafiky je to hrůza. RGB podsvícení si funguje jak chce :D A co jsem viděl recenze na klávesnici, tak software  byl mínus, tak mě zajímá, jestli to nastaveni podsvícení funguje líp než u té grafické karty?

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
On 28. 10. 2018 at 17:57, Libor Vaculík napsal(a):

Jak je na tom software s funkčností? Mám grafickou kartu GIGABYTE GeForce AORUS, takže software je stejný a u té grafiky je to hrůza. RGB podsvícení si funguje jak chce :D A co jsem viděl recenze na klávesnici, tak software  byl mínus, tak mě zajímá, jestli to nastaveni podsvícení funguje líp než u té grafické karty?

Funguje příšerně :) takže používám pouze přednastavené prvky v klávesnici

• Haha 1

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
On 28. 10. 2018 at 17:57, Libor Vaculík napsal(a):

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
On 13. 1. 2019 at 0:44, Filip Ulrich napsal(a):

No a teď zase nevím, jakou si koupit klávesnici ¬¬

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Ke komentování se musíte přihlásit nebo si vytvořit účet

K zanechání komentáře musíte být člen