Jump to content
Vladimír Kadlec

C-Tech GMK-102-R/G/B

Recommended Posts

Klávesnice za 159 kč? A kvalitní? 

Ano jde to, ale je to asi loterie jako u AMD procesorů. Já jsem např. dostal kus se spáleným plastem nahoře u multimediálních tlačítek, ale na funkčnost to nemá vliv. 

Je velmi tichá fakt ji moc neslyším když na ni píšu. Má to být asi jako herní klávesnice Kappa  ale je to spíše kancelářská klávesnice jinak je to dost dobrá klávesnice i na hraní jak to používám já. Skvěle se na ní píše. Její velikou výhodou jsou i ty multimediální klávesy které já vážně využívám a to byl asi ten rozhodující bod kdy jsem si objednal tuhle klávesnici. 

A celkové hodnocení ? Když vezmeme v potaz to že to je klávesnice za 159Kč tak je to skvělá klávesnice pokud vám nevadí levné plasty a ta loterie, jestli ji nedostanete už třeba prasklou jestli se nemýlím tak jedna úplně stejná klávesnice mi už taky přišla trochu naprasklá přišla a já jsem ji potom dolomil přes hlavu u Crossout xD Tato klávesnice je už moje třetí stejná a ne, nepřestly fungovat vždy jsem je rozbil já takže vám  prostě tu klávesnici doporučím.

• Like 2

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Sdílet na ostatních sítích

Docela by mě zajímalo, jaké jsou výrobní náklady :D. Prodávat to za 150 kaček a ještě na tom vydělat....ale dobře pro zákazníka. Za ty peníze, proč ne. Svoji práci to odvede a pokud někdo nechce utrácet tak super!

• Souhlasím 1

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Před 3 hodinami, TomAss Dokoupil napsal(a):

Docela by mě zajímalo, jaké jsou výrobní náklady :D. Prodávat to za 150 kaček a ještě na tom vydělat....ale dobře pro zákazníka. Za ty peníze, proč ne. Svoji práci to odvede a pokud někdo nechce utrácet tak super!

Je svělá :D ImgW.jpg.e962d1740a4c5037042544e2ab3ba6ef.jpg

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Chtít po tom LED nebo ještě lépe RGB podsvícení by bylo asi moc za 150,- což? :lul: Jinak přemýšlím o koupi, potřebuju něco novýho ale jen dočasnýho, dokavaď nám nepřijde od někoho nová podsvícená, abych dostal od Milana tu Viper V770 :lul:

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Ke komentování se musíte přihlásit nebo si vytvořit účet

K zanechání komentáře musíte být člen

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet v naší komunitě.

Zaregistrovat se

Přihlásit se

Už máte účet? Přihlašte se zde.

Přihlásit se teď

• Create New...