Jump to content

Recommended Posts

Zdravím, přemýšlím nad upgradem grafiky do 9k, momentálně mám vybranou gtx 1060 6gb, gtx 980ti , rx 580, která si mi vyplatí v poměru cenaXvýkon?

Díky

Gtx 1060: https://www.czc.cz/zotac-geforce-gtx-1060-6gb-gddr5_2/206747/produkt

Rx 580: https://www.czc.cz/sapphire-radeon-pulse-rx-580-oc-8gb-gddr5/211961/produkt

Gtx 980ti: koupil bych použitou od MSI 

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Sdílet na ostatních sítích

@Dextriv výkonostně je nejvýš GTX 980 Ti, pak GTX 1060 6GB a vzádu RX 580, už s GTX 1060 6GB dáš FHD 60 FPS full detaily (pokud to není tomb rider, u FHD někde budeš občas muset ustoupit)

Editoval(a) Romantus97
  • Souhlasím 1

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

@Mr.Skuda do PM ti pošlu odkaz na tu kartu, myslím že jsem jí našel, zčeknul bys jí? Ty jsi místní bazarák :D já podvody nepoznám...

Editoval(a) Romantus97

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Před 36 minutami, Dextriv napsal(a):

Hraju hry jako je bf1, gta v , beam ng, takže bude stačit 1060 na 720p na ultra detaily na 60 fps? Cpu mám intel xeon x5680. Díky 

ak hraš iba hd bude ti stačit aj 1050/ti

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Před 16 minutami, jakub02 napsal(a):

ak hraš iba hd bude ti stačit aj 1050/ti

1050 má podobný výkon jak moje rx 460 a 1050 ti nevím jestli bude stačit do budoucna.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Před 4 minutami, Romantus97 napsal(a):

@Dextriv určitě a ve většině her dáš i FHD, viz já se slabým FX 6300 a GTX 1060 3GB takže šíleně pod tebou a Witcher 3 45 FPS ultra bez tweaku

Tak díky, budu kupovat 1060 co jsem si vybral.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Před 6 minutami, Romantus97 napsal(a):

@Dextriv ta GTX 980 ti nevypadá špatně co jsem koukal... jen by bylo třeba jej ověřit...

Buď bych ji koupil na czc nebo někde na bazaru se zárukou levněji , ale zatím všechny moje nákupy z bazaru byli v pořádku. Ale i tak půjdu nejspíše do 1060 protože výkonově není od 980ti až tak daleko. 

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Před 3 minutami, Romantus97 napsal(a):

@Dextriv zase do budocna tto je lepší koupě za stejnou nebo lepší cenu, na VR je to celkem OK karta, 90 FPS s ní dáš s rezervou

Tak beru 980 ti a rovnou si koupím 144 hz monitor :D Díky xD

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Nezapominejte, že 980ti bude mít pomalu dvojnásobnou spotřebu proti 1060. Takže ikdyž je silný zdroj, pořád elektrika + teplo do skříně navíc. 

• Like 1
  • Souhlasím 1

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

@Jan Mrkos tak teplot bych se zrovna nebál... při nejhorším open case a že jsem si jistej že tady problém zrovna nebude... Ale ano spotřeba bude vyšší a byl by vhodný zdroj s 600 W a víc, proto mám sám v sestavě kus, který uživí 2 PC i s Grafikama :D@Dextriv raději bych tam prdnul něco silnějšího jestli nemáš dost páry...

Editoval(a) Romantus97

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

@Romantus97

Před 12 hodinami, Dextriv napsal(a):

Buď bych ji koupil na czc nebo někde na bazaru se zárukou levněji , ale zatím všechny moje nákupy z bazaru byli v pořádku. Ale i tak půjdu nejspíše do 1060 protože výkonově není od 980ti až tak daleko. 

Vydání maxwellů bylo 2014

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Před 16 hodinami, Jan Mrkos napsal(a):

Nezapominejte, že 980ti bude mít pomalu dvojnásobnou spotřebu proti 1060. Takže ikdyž je silný zdroj, pořád elektrika + teplo do skříně navíc. 

Původně jsem přemýšlel nad gtx 780 ti :D s mím xeonem na to potřebuji 600w zdroj minimálně. V mí case už jsou 3 větráky xD až to zní jak turbína s chladičem xD

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Ta  980Ti se ti časem kvůli spotřebě prodraží. Obecně teď po mánii člověk neví, co z bazaru moc kupuje, ach jo

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Ke komentování se musíte přihlásit nebo si vytvořit účet

K zanechání komentáře musíte být člen

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet v naší komunitě.

Zaregistrovat se

Přihlásit se

Už máte účet? Přihlašte se zde.

Přihlásit se teď

• Create New...