Jump to content
davidpipal13

Slucháááááátka

14 Příspěvků k tomuto tématu

@TomAss Dokoupil Jakože jsou super, ne že ne, taky tomu ale odpovídá 2x cena. Je to jako by někdo chtěl navrhnout sestavu za 15k a ty mu poslal za 30

Osobně bych za ty peníze doporučil toto

Editoval(a) Mr.Skuda

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Sdílet na ostatních sítích
Před 21 minutami, TomAss Dokoupil napsal(a):

Ty AKG od Mr.Suda jsou docela v pohodě, ale pokud to chceš na hry, tak by tě nemusel úplně uspokojit zvukový projev....ty Razery budou duňet víc, ale osobně bych volik jack verzi.

A proč jack? USB je podle mě lepší.... Ale asi jen názor

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Před 56 minutami, davidpipal13 napsal(a):

A proč jack? USB je podle mě lepší.... Ale asi jen názor

Spíš není.....ale záleží na úhlu pohledu. Je to jeden obsazený port a mohl by třeba chybět, může nastat problém s ovladači=není zvuk, a když bys chtěl sluchátka použít jinde (telefon, mp3, televize...), tak máš smůlu. Jediná výhoda je tak to, že pokud máš na prdlajs zvukovou kartu, tak si pomůžeš k "lepšímu" zvuku.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Před 18 hodinami, TomAss Dokoupil napsal(a):

Spíš není.....ale záleží na úhlu pohledu. Je to jeden obsazený port a mohl by třeba chybět, může nastat problém s ovladači=není zvuk, a když bys chtěl sluchátka použít jinde (telefon, mp3, televize...), tak máš smůlu. Jediná výhoda je tak to, že pokud máš na prdlajs zvukovou kartu, tak si pomůžeš k "lepšímu" zvuku.

Mám zvukovu integrovanou na desce Asrock x470 Master Sli.. A jakože zatím žádný problém, a je nějaký rozdíl ve zvuku z USB nebo Jacku u těhto sluchátek?

Dík

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

USB mají vlastní zvukovku, která to může zlepšit, pokud máš špatnou. Ty máš ale dobrou, takže ji nepotřebuješ. Z výčtu nevýhod od @TomAss Dokoupil(jsem líný to psát) bych řekl, že v tvém případu je jack lepší volba

Editoval(a) Mr.Skuda

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Před 6 minutami, Mr.Skuda napsal(a):

USB mají vlastní zvukovku, která to může zlepšit, pokud máš špatnou. Ty máš ale dobrou, takže ji nepotřebuješ. Z výčtu nevýhod od @TomAss Dokoupil(jsem líný to psát) bych řekl, že v tvém případu je jack lepší volba

Dobře... tak vezmu jack..

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Host
You are commenting as a guest. If you have an account, please sign in.
Reagovat na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoticons maximum are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen jako video..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš původní obsah byl obnoven. .   Vymazat editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.