Jump to content
Romantus97

Já už z toho Realteku kvetu :D

Recommended Posts

Čauko,

předem se omlouvám pokud tenhle post bude postrádat slušnost, ale tohle už se vážně nedá, už mi z toho Realteku ruply nervy, protože ten malej idiot v desce bere sluchátka a monitor (repro) jako jedno... a to není všechno, ke všemu ten krypl sbírá obě zdířky, takže ani to nový zařízení nezaregistruju :haHA: a to se vyplatí Horste! Ale pozor to není včechno, ke všemu ani Ovladače nefungují a to jsem je reinstaloval tak  10x mFacepalmmkNemáte někdo tušení kdepak vázne ten problém soudruzi? @TomAss Dokoupil @Harry @Dangel

Předem dík, Romantus97

PS: Psaní tohoto postu bylo doprovázeno hysterickým smíchem... :BlessRNG:

PPS: Dokonce jsem se snížil k tomu abych si pustil Little Big :pepecry:

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Sdílet na ostatních sítích
Před 1 hodinou, Romantus97 napsal(a):

@TomAss Dokoupil v podstatě jo... Mám tam píchlej monitor a když píchnu sluchátka je tam stále jedno zvukové zařízení, ale zvuk jde jen do sluchátek... 

To bych asi viděl na chybu v ovladači, protože hardwarove to jede zda se jak má....ale když už jsi se s něma pral. Úplně odinstalovat a nainstalovat tam původní jsi asi zkoušel.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

@TomAss Dokoupil hodím starší Windows 10, třeba je to jen nekompatibilní... @milanfon no otravný je pořád měnit ty hlasitosti... Ke všemu, to má takhle horší kvalitu a hůř se mi nastavuje, pokud to takhle vůbec můžu nastavit... No jde o to že ten driver se po zapojení ani nezobrazí a bere sluchátka a monitor jako jedno zařízení

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

U Realteku jsem měl problém, že jen některý ovladače fungovaly. Některý zhoršily kvalitu, a zbytek zase nefungoval vůbec :D  Zkus jinou verzi.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

@Harry není třeba :D za vším hledej Windows :D ta mrcha potlačila Realtek asi si mrkev řekla že něco udělá s tím jejich hrozným zvukem aby zlepšily svůj podíl trhu... Zrovna tenhle způsob jim neuznám :D

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Host
Reagovat na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen jako video..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš původní obsah byl obnoven. .   Vymazat editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Create New...