Jump to content
Romantus97

Nvidia zpomalila Pascal!

Recommended Posts

U majitelů Pascalu od Nvidie s novým updatem na ovladač 416.16 přišlo i 5% až 15% zpomalení, koukal jsem po všech možných benchích, protože chybu jsem zaznamenal nejřív u sebe a tento bench to potvrdil... Nabízí se 2 řešení update na novější verzi 416.34 kde to je možná vyřešeno, ale v opravených chybách Nvidie jsem nic takového neviděl, takže sám dělám "downgrade" na verzi 411.70 která byla výkonostně velmi úspěšná a dokudse tento trabl nevyřeší nebudu updatovat... Všichni víme jak ujíždím na výkonu :D

Romantus97

• Like 2
  • Souhlasím 1

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Sdílet na ostatních sítích
1 hour ago, Harry napsal(a):

To když mám už takhle nulovej výkon grafický karty, tak půjde do záporu? mZamyslenym

Ne, z nuly bude stále nula, protože odčítáš 10 % z výkonu :D a 0 - 10 % je předpokládám stále nula :D

Jinak koukám, že mám ještě 398.82, takže chill :D 

• Like 1

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Co jsem hledal, tak verze 416.34 by měla podávat i mírně vyšší výkon, podle toho co jsem viděl i při nižších systémových požadavcích, což by mohlo znamenat i to že byl omezen výkon renderu grafiky, tak si hra nebere víc (tak by to bylo jen pokud by jsme měli nižší snímky za sekundu, což jsem v ukázkách neviděl) nebo byla provedena dvousečná optimalizace...

Takže zatím jsem viděl nárůst, sám otestuju... Výsledky pozorování sem dám, ale nečekejte žádné tabulky

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
On 13. 10. 2018 at 11:14, Romantus97 napsal(a):

U majitelů Pascalu od Nvidie s novým updatem na ovladač 416.16 přišlo i 5% až 15% zpomalení, koukal jsem po všech možných benchích, protože chybu jsem zaznamenal nejřív u sebe a tento bench to potvrdil... Nabízí se 2 řešení update na novější verzi 416.34 kde to je možná vyřešeno, ale v opravených chybách Nvidie jsem nic takového neviděl, takže sám dělám "downgrade" na verzi 411.70 která byla výkonostně velmi úspěšná a dokudse tento trabl nevyřeší nebudu updatovat... Všichni víme jak ujíždím na výkonu :D

Romantus97

Ještě že mám amd radeon r3. Sice je to špatné  aspoň to není horší.

• Haha 1

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Ke komentování se musíte přihlásit nebo si vytvořit účet

K zanechání komentáře musíte být člen

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet v naší komunitě.

Zaregistrovat se

Přihlásit se

Už máte účet? Přihlašte se zde.

Přihlásit se teď