Jump to content
Efkooo

Seagate Barracuda 2t (2 druhy)

Recommended Posts

našel jsem 2 HDD barracuda jeden má vyrovnávací paměť 64MB a druhej 256MB mohl by mi prosimvás někdo říct jaký je rozdíl ceny jsou podobné (u toho 256MB píšou že je hybrid ale nevim) 

Děkuju za odpověď 

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Sdílet na ostatních sítích
Před 37 minutami, Efkooo napsal(a):

našel jsem 2 HDD barracuda jeden má vyrovnávací paměť 64MB a druhej 256MB mohl by mi prosimvás někdo říct jaký je rozdíl ceny jsou podobné (u toho 256MB píšou že je hybrid ale nevim) 

Děkuju za odpověď 

Ten co ma vacsiu pamet ma rychlejsi zapis a citanie

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Před 1 minutou, DraXy napsal(a):

Ten co ma vacsiu pamet ma rychlejsi zapis a citanie

to chápu ale proč stojí stejně? jaký mám koupit? 

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Před 1 minutou, DraXy napsal(a):

kde to pise?

Na CZC. 

A na Alze má ten "pomalejší" 354 hodnocení 

Ten "rychlejsi" asi 11 hodnocení 

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Podle toho co jsem z tohohle vlákna vyčetl by měl být jeden disk "čistokrevný" HDD a druhý hybridní tedy spojení hdd a ssd. Já bych bral a tak i doporučím koupit na hry, filmy a podobně klasické HDD a na systém SSD. Tyhle hybridy jsou dle mě nesmysl o čemž vypovídá i to že se moc nepoužívají. 

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

V tomto případě, se nejedná o hybrid, akorát má ten buffer řešenej, obdobnými paměťovými moduly, při malinko větší, než běžné kapacitě.

Editoval(a) Lukas

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Před 15 minutami, Lukas napsal(a):

V tomto případě, se nejedná o hybrid, akorát má ten buffer řešenej, obdobnými paměťovými moduly, při malinko větší, než běžné kapacitě.

takže by si ho vzal radši? než ten s 64MB Cache? 

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Před 2 minutami, Lukas napsal(a):

Přiznám se, že mi ta cena taky vrtá hlavou, ale zkusil bych ho, kdybych si chtěl pořídit další HDD.

mam to do nového pc

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Před 12 hodinami, Efkooo napsal(a):

mam to do nového pc

Tak já si většinou HDD ze svých starších PC nechávám, tak že to beru ze svého úlu pohledu.

Hele, u Seagateu je problém ten, že když se objeví bota na výrobní lince, tak ty kusy co sjedou, nestahujou a raději řeší reklamace, takže ti od Seagatu může dorazit jakejkoliv disk vadnej. A když prodejce má na skladě všechny disky z tý samí série, tak ti můžou z reklamace poslat vadnej disk 10x za sebou.

Ale jakejkoliv disk od Seagate, kterej je z výroby bez defektu, ti prostě bude sloužit dobře, já znám hrozně málo případů, kdy se konkrétně Barracuda reklamovala, po nějaká době provozu a beztak se jednalo většinou o výrobní vadu, z defektní série, která se akorát hned neprojevila.

Editoval(a) Lukas

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Ke komentování se musíte přihlásit nebo si vytvořit účet

K zanechání komentáře musíte být člen

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet v naší komunitě.

Zaregistrovat se

Přihlásit se

Už máte účet? Přihlašte se zde.

Přihlásit se teď