Jump to content
Barendol

Xiaomi Lan Phone

30 Příspěvků k tomuto tématu

No, řeším problém. Můj vysněný Xiaomi Mi A1 64GB na czc teď neprodávaj a já potřebuju mít mobil do pátku doma. Tak, jakožto typický značkista, jsem si našel ještě konkurenční Asus Zenfone Max Pro.

Další možnost je koupit nějaký mobil přes TS-Bohemii, protože chci prodejnu ve městě, což alza a mnozí další nesplňují.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Sdílet na ostatních sítích
Před 53 minutami, Barendol napsal(a):

No, řeším problém. Můj vysněný Xiaomi Mi A1 64GB na czc teď neprodávaj a já potřebuju mít mobil do pátku doma. Tak, jakožto typický značkista, jsem si našel ještě konkurenční Asus Zenfone Max Pro.

Další možnost je koupit nějaký mobil přes TS-Bohemii, protože chci prodejnu ve městě, což alza a mnozí další nesplňují.

Když jsi chtěl MI A1, proč nejdeš do A2?

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

@Harry No, to zní taky zajímavě, asi i zajímavěji vzhledem k mým požadavkům. Myslíš Lite 64GB, že? Dražší si nemůžu dovolit.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Před 5 hodinami, Barendol napsal(a):

@Harry No, to zní taky zajímavě, asi i zajímavěji vzhledem k mým požadavkům. Myslíš Lite 64GB, že? Dražší si nemůžu dovolit.

Myslel jsem klasickou Mi A2, protože ještě včera byla jen o 200 dražší, než Lite verze, ale očividně už zase zdražili :D Do kolika se vejdeš? 5,5k?

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

5,6k je tak akorát max, ale už jsem si objednal tu Lite verzi. (Jednomu svému zdroji peněz, dlužníkovi, jsem za to nabídl většinu dárků ke zboží, čímž jsem vyřešil problém s nestabilníma financema.)

• Like 2

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Ke komentování se musíte přihlásit nebo si vytvořit účet

K zanechání komentáře musíte být člen

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet v naší komunitě.

Zaregistrovat se

Přihlásit se

Už máte účet? Přihlašte se zde.

Přihlásit se teď