Jump to content
Barendol

Xiaomi Lan Phone

Recommended Posts

Proč není dobrý nápad koupit si Xiaomi Mi A1 64GB? A co mám teda koupit?

Využití: telefon (ikdyž má Nokia 1110 mi celkem stačí), videa (streamy na 160p Kappa - samozřejmě, že ne, na to nemám internet Kappa), hry, ladička, házení na zem z výšky 0,4 a 1,2m (nebo ideálně neúspěšné lámání přes koleno - kdybych ho zase chtěl někomu dlouhodobě půjčit),...

"PS": Ještě zvažuju myPhone Hammer Blade.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Sdílet na ostatních sítích

Chudák telefon, kterej ti bude svěřenej do ruky... :lul: Každopádně Mi A1 není bad, ale už outdated :D Kup si nějakej CAT :lul::lul:

• Haha 1

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Před 16 minutami, Harry napsal(a):

Chudák telefon, kterej ti bude svěřenej do ruky... :lul: 

Náhdou, ten Samsung, kterej jsem měl posledních pár let, než jsem ho půjčil sestře na dobu neurčitou (stačil by tejden, dopadlo by to stejně), měl sice četné škrábance na displayi, ale jenom jednu prasklinu. :D A Doogee T6 Pro byla už od začátku vadná řada, to že se rozbil pádem z postele bez viditelného vnějšího poškození, asi není moje chyba.

Před 16 minutami, Harry napsal(a):

Kup si nějakej CAT :lul::lul:

Hammer bude stačit. :jediHand:

Každopádně se mi to Xiaomi celkem zamlouvá, snad nejhorší, co na to lidi vytáhli, je obyč Android.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Před 9 hodinami, Barendol napsal(a):

snad nejhorší, co na to lidi vytáhli, je obyč Android.

S tím plně souhlasím. Sr*čka nepoužitelná :D 

• Haha 2

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Před 39 minutami, Romantus97 napsal(a):

@milanfonco říkáš na XperiaUI? Za mě docela kvalitka... Proto bych navrhl Sony Xperia (L2) 

Zvláštní, že ve všech recenzích to chválí Kappa

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Před 42 minutami, Romantus97 napsal(a):

@milanfonco říkáš na XperiaUI? Za mě docela kvalitka... Proto bych navrhl Sony Xperia (L2) 

V dnešní době plný čistejch androidů... Proč sahato po nějaký nadstavbě? :D (Tedy krom MiUI pokud jsi dostatečně šílenej na používání Samsung Rozhraní s nízkou spotřebou)

Jinak má důvěra v Xperii skončila jejich vydáním Z2. Slibovali Voděodolnost a u novejch telefonů to i fungovalo.. Z3 už byla katastrofa...

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
1 hour ago, Romantus97 napsal(a):

Ty tvoje reklamy na Sony mě jednou zabijou... :lul:

• Like 1
  • Haha 2

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

MyPhone moc nebrat. Špatné zkušenosti a lživé údaje, slabé snímače, sklo s malou odolností, špatná GPS. I přes větší baterií neskutečně žere.

Osobní zkušenost s Hammerem Energy a Iron 2.

• Like 1
  • Souhlasím 1

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Před 11 minutami, Romantus97 napsal(a):

@Harry mě všechny Sony běží bez problému :D jako jo, L2 je pádlo s Mediatekem :D ale co vím tak funguje dobře...

Fuj, MediaTek :D

• Like 1

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

@Harry kdy jsi naposledy měl v ruce nějakej novější Sony a pořádně si ho prošťoural? :D Viděl jsem co prováděli s těma Zetkama a musím uznat že to byla hrůza, ale teď to dávají konečně dohromady... Dokonce jsou už jediná firma vyrábějící kompaktní mobily, jelikož Apple skončil s Iphone SE, za pár měsíců na trhu nebude...

Editoval(a) Romantus97

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Před 1 hodinou, Romantus97 napsal(a):

@Harry kdy jsi naposledy měl v ruce nějakej novější Sony a pořádně si ho prošťoural? :D Viděl jsem co prováděli s těma Zetkama a musím uznat že to byla hrůza, ale teď to dávají konečně dohromady... Dokonce jsou už jediná firma vyrábějící kompaktní mobily, jelikož Apple skončil s Iphone SE, za pár měsíců na trhu nebude...

Neříkám, že Sony jsou špatný, ale MediaTek je fuj :D 

• Like 1

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Před 1 minutou, Romantus97 napsal(a):

@Harry to MediaTek je no :D ale předtím to tak vyznělo... Btw zítra by jste tu mohli mít recenzi na XA2

Jestli nebude alespoň z půlky ta dobrá, jako ta Jirkovo na S9+, tak mažu ;) :lul::lul:

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Just now, Romantus97 napsal(a):

@Harry bude lepší :D a dlooouháááááá... O víkendu udělám nějaký benche, ať potěšíme srdíčka perfekcionistů :D

Jako jsem zvědavej, jak to zhodnotíš, protože jsem ohledně XA2 a podobnejch kousků docela skeptickej hlavně z hlediska ceny. Každopádně více zejtra, jinak to tu budu muset označit za off-topic.

• Like 1

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Před 9 minutami, Romantus97 napsal(a):

@Harry bude lepší :D a dlooouháááááá... O víkendu udělám nějaký benche, ať potěšíme srdíčka perfekcionistů :D

Ale výkon nikoho nezajímá.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Ještě chvilka diskuzí a skončím u nové klávesnice pro svou Nokii 1110. Kappa 

• Haha 1

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Proto stojí za... no to je jedno :D MyPhone je značka, který bych nevěřil ani ten název :D 

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Před 7 hodinami, milanfon napsal(a):

Ale výkon nikoho nezajímá.

Dobře, tak přesné testy výdrže a všeho možného co mě napadne... :D

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Ke komentování se musíte přihlásit nebo si vytvořit účet

K zanechání komentáře musíte být člen

Vytvořit účet