Jump to content
Tharkun

Prodám PC - Ryzen 3 2200G, GTX 1050 Ti, bez disku

3 Příspěvky k tomuto tématu

Prodám plně funkční PC bez disků. Na všechny komponenty (mimo skříně a ventilátorů) je záruka 18-19 měsíců.
Pouze osobní předání v Brně. K PC vám dodám faktury a krabice od všech komponent (včetně např. všech šroubků ke skříni, kabelů, atd.).

Základní deska: AsRock AB350m (na desce je aktuální BIOS verze 4.70)
CPU: Ryzen 3 2200G
CPU chladič: Silentium PC Fera 3
GPU: ASUS GTX 1050 Ti PH-GTX1050TI-4G
Paměti: HyperX Predator DDR4 2x4GB 3000 MHz
Zdroj: Be Quiet! Pure Power 10 - 400 W
Skříň: NZXT S340 černá
Přední ventilátory skříně: 2x SilverStone AP141 (celkem obsahuje skříň 4 ventilátory - 2 in, 2 out)

PC prodávám bez disků!

Cena: 12 490 Kč Dohodou
Doprava: Osobní předání v Brně

front.png

IMG_20181001_195853.jpg

Editoval(a) milanfon

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Sdílet na ostatních sítích

Nezlob se na mě, ale takovou cenu to opravdu nemá, ty komponenty uvnitř skříně mají hodnotu, tak 13K nový, když si je teď půjdeš koupit, k tomu přihoď cca 1000,- za slušnej case a seš v tom něco kolem 14K za úplně novej PC s plnou zárukou, bez disků, samozřejmě. 

• Souhlasím 2

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Před 1 hodinou, Lukas napsal(a):

Nezlob se na mě, ale takovou cenu to opravdu nemá, ty komponenty uvnitř skříně mají hodnotu, tak 13K nový, když si je teď půjdeš koupit, k tomu přihoď cca 1000,- za slušnej case a seš v tom něco kolem 14K za úplně novej PC s plnou zárukou, bez disků, samozřejmě. 

Jo, máš pravdu, přepálil jsem tu cenu. Změnil jsem cenu na "dohodou", pokud by měl někdo opravdu zájem, tak se můžeme na ceně domluvit.

EDIT: Nemůžu už editovat svůj první příspěvek. Prosím nějakého admina, aby změnil v prvním příspěvku cenu na "dohodou". Díky :)

Editoval(a) Tharkun
  • Like 2

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Ke komentování se musíte přihlásit nebo si vytvořit účet

K zanechání komentáře musíte být člen

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet v naší komunitě.

Zaregistrovat se

Přihlásit se

Už máte účet? Přihlašte se zde.