Jump to content

Recommended Posts

Zdar, kámoš má Google Pixel 32GB v excelentní kondici a uvažuje o prodeji.

Kolik by za něj zhruba mohl dostat? Kde ho má kdyžtak prodat? 

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Sdílet na ostatních sítích
Před 9 minutami, Max Ihm napsal(a):

Zdar, kámoš má Google Pixel 32GB v excelentní kondici a uvažuje o prodeji.

Kolik by za něj zhruba mohl dostat? Kde ho má kdyžtak prodat? 

@David Morávek (Dave) Ty se v tom vyznáš ne? :D 

Když jsme u toho, za kolik se v Česku vůbec prodává XL verze?

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Před 4 minutami, David Morávek (Dave) napsal(a):

Ahoj nene :D Mobilní telefony řeší @Harrysek :) 

jinak jak dlouho ho má? a je vidět nějaké poškození?

Bude ho mít asi už 2 roky, telefon je bez škrábanců a funguje jak má :) 

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Před 4 minutami, David Morávek (Dave) napsal(a):

jestli teď stojím kolem cca 7,5 tisíce tak kolem 4,5-5 tisiíc by ho mohl prodat :D ono se to nezdá ale mobil je spotřební zboří a ztrácí hodnotu :/

Ok, supr.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Sice může být v perfektním stavu, ale jakožto každý spotřební zboží ztrácí telefony dost rychle hodnotu. Dle tvého popisu tak cca 4 tisíce by byla asi rozumná cena, ale musí být opravdu v perfektním stavu :D

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

@Harrysek hmm, za kolik by byl asitak ten můj Sony :D 4 roky, poškrábaný a lehce křuplý kryt, poškrábaný displej, ale pozor je svižnější než když jsem ho dostal... :D o dost

Tento post výš neberte nijak moc vážně... Ale vše je pravda! :D

@Max Ihm za mě nad 5K jít nemůže, jak říká Harry 4K mu to koupí relativně snadno, dneska je za stejnou cenu Xiaomi s 8 jádry a ten je ještě nepoužitej... Každopádně ať nevynechá Factory reset a originální balení (oboje může zvýšit cenu) 

Editoval(a) Romantus97

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
1 hour ago, Romantus97 napsal(a):

@Harrysek hmm, za kolik by byl asitak ten můj Sony :D 4 roky, poškrábaný a lehce křuplý kryt, poškrábaný displej, ale pozor je svižnější než když jsem ho dostal... :D o dost

Tento post výš neberte nijak moc vážně... Ale vše je pravda! :D

@Max Ihm za mě nad 5K jít nemůže, jak říká Harry 4K mu to koupí relativně snadno, dneska je za stejnou cenu Xiaomi s 8 jádry a ten je ještě nepoužitej... Každopádně ať nevynechá Factory reset a originální balení (oboje může zvýšit cenu) 

Ale foťák a výkon tohoto telefonu se nedá s Xiaomi za 5k srovnávat... To mi zase neříkej :D

Editoval(a) Max Ihm

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Před 56 minutami, Romantus97 napsal(a):

@Max Ihm Jsi si jistej? :D Pokud chceš mobilní foťák, tak ber Sony (např. XA řadu nebo XZ1 compact), zase musím uznat UHD bych za tu cenu bral, pokud by byl ten pokles výkonu malý :D

Ty jsi normálně chodící reklama na Sony....to skoro zavání podomním prodejem :D:D

• Haha 4
  • Souhlasím 1

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Před 3 hodinami, Max Ihm napsal(a):

Ale foťák a výkon tohoto telefonu se nedá s Xiaomi za 5k srovnávat... To mi zase neříkej :D

S Xiaomi můžeš srovnávat jen výkon, ale foťák už bohužel ne. I přes to, že mám Xiaomi rád musím uznat, že jejich foťáky nejsou ani zdaleka nejlepší a už vůbec ne s porovnáním vůči Googlu. Dneska bys nový pořídil dejme tomu za 7-8k, pokud se nebavíme o repasu či o rozbaleném zboží, za což si například všemi milovaná Alza účtuje nemalý peníz (i přes to, že to je nelogický af). Na co musíš hledět je porovnání vůči ostatním telefonům. Na svoji dobu, čili na rok 2016 to byl jeden z nejlepších telefonů, co se dal koupit. Dneska ale máš v cenové kategorii kolem 5-6k, které jsou výkonostně na stejné, možná trochu vyšší úrovni. Když jsem se nad tím zamyslel ještě jednou, tak si myslím, že jsem se trošku podhodil. Upřímná cena, za kterou bych uvažoval koupit by se mohla pohybovat okolo těch 5 tisíc místo 4, ale samozřejmě se najdou tací, kteří by to koupili i za víc, takže to můžeš brát jako přibližné hledisko. Bohužel je těžce out of trend, má dost drawbacků s certifikacemi i přes to, že má furt podporu od Googlu, a tak podobně.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Před 12 hodinami, TomAss Dokoupil napsal(a):

Ty jsi normálně chodící reklama na Sony....to skoro zavání podomním prodejem :D:D

Jo a katedrály nejsou reklama na křesťanství... :D

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Ke komentování se musíte přihlásit nebo si vytvořit účet

K zanechání komentáře musíte být člen

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet v naší komunitě.

Zaregistrovat se

Přihlásit se

Už máte účet? Přihlašte se zde.

Přihlásit se teď