Jump to content

Recommended Posts

Zdravím, chtěl bych si skoro po 5 letech upgradnout počítač a potřeboval bych prosím poradit, abych neudělal nějaké chyby, jako minule. Na pc hraju převážně hry a poslední dobou se musím omezovat na nejnižší detaily i se snížením rozlišení, abych měl alespoň těch 60fps, i když mám 144Hz monitor.

Zatím mám tuhle sestavu:

Mám zatím vyhlídlou  MSI GeForce GTX 1070 Ti GAMING 8G , k tomu SilentiumPC Fera 3 RGB HE1224 a HyperX 8GB DDR3 1600MHz CL10 Fury Black.

Procesor by měl být ještě poměrně dobrý, hlavně pokud bych ho přetaktoval, akorát jsme se dočetl, že na taktování ta B základovka není zrovna nejlepší, ale někdo to na redditu úspěšně přetaktoval. Podle nějakých recenzí (i z Milanova videa) by ten Fera 3 chladič měl být docela kvalitní, co se týče ceny a výkonu. RGB verzi beru spíš kvůli tomu, že si nejsem jistý, jestli by se to do mojí Zalman Z9 Plus vešlo a RGB je o něco kratší, než klasická verze. 
O grafice jsem se docela dlouho rozhodoval a nakonec jsem dospěl k tomu, že ta 1070Ti by mohla na několik let vydržet oproti 1060 6GB, o které jsem předtím přemýšlel. Tady akorát nevím, jestli by se nevyplatilo počkat na release 2070 (17. října), jestli to nějak nepohne s cenou té 1070Ti. 
RAMky jsem našel skoro ty samé, jaké jsem měl předtím. Sice by těch 8GB mohlo i stačit, ale chtěl bych to kvůli dual channelu. 

Děkuju za jakékoliv rady

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Sdílet na ostatních sítích

No, já si myslím, že na týhle desce můžeš na nějaký OC, který by ti mohlo pomoct s bottleneckem, zapomenout. Ani kdy by jsi měl tu správnou desku, by jsi ten CPU nejspíš nedostal dostatečně na horu a těžko říct jestli zrovna s Ferou, by jsi ho dostal na hranici jeho možností na vzduchu, spíš asi ne.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
On 1. 10. 2018 at 16:06, Revoken napsal(a):

Tady akorát nevím, jestli by se nevyplatilo počkat na release 2070 (17. října), jestli to nějak nepohne s cenou té 1070Ti. 

No já taky budu upgradovat na 1070 ti-- ale GIGABYTE 1070 ti.

Nad tím jsem přemýšlel, ale když si vezmeme, že release 2080 s cenou 1080 ani nepohnul, tak to do CZC povezu už tento týden. Nemá podle mě cenu čekat...

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Ke komentování se musíte přihlásit nebo si vytvořit účet

K zanechání komentáře musíte být člen

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet v naší komunitě.

Zaregistrovat se

Přihlásit se

Už máte účet? Přihlašte se zde.

Přihlásit se teď

• Create New...