Jump to content
Vladimír Kadlec

Mad Catz R.A.T. Pro S

2 Příspěvky k tomuto tématu

Už asi rok používám myš Mad Catz R.A.T. Pro S. Kupoval jsem jí na Alze za cca 1690Kč.

Myš má: opletený kabel,pozlacený USB konektor,9 programovatelných tlačítek,skvělé ovladače (alespoň to co v  nich můžete nastavit) a je velmi přesná.

Kupoval jsem jí hlavně kvůli designu a kvůli dobrým recenzím. Když jsem ji poprvé vzal do ruky pořád jsem mačkal to velké tlačítko na boku, musel jsem si na to zvyknout, ale po zvyknutí už je to v pořádku.  Zapojil jsem jí do PC a chtěl jsem nainstalovat ovladače ty z Mad Catz stránek mi nešli otevřít, strávil jsem asi 6 hodin hledáním správných ovladačů, nakonec jsem ovladcače stáhnul z nějaké španělské stránky. Myš jsem si nastavil a potom už fungovala skvěle. A pokud si někdo z vás plánuje koupit ,,Madc Catz R.A.T. PRO S+'' nebo nějaké takovéhle myši které mají  takovou tu plastovou pod zápěstí tak na to dávejte VELKÝ POZOR protože to malinké plastové držátko té podložky mi prasklo a podložka upadla tak jsem vzal vteřiňák a přilepil ji.

Celkové hodnocení: Velmi Pozitivní až na instalaci ovladačů (ale to je spíše moje vina protože jsem naprostej debil) myš rozhodně doporučuji.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Sdílet na ostatních sítích

Ke komentování se musíte přihlásit nebo si vytvořit účet

K zanechání komentáře musíte být člen

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet v naší komunitě.

Zaregistrovat se

Přihlásit se

Už máte účet? Přihlašte se zde.

Přihlásit se teď