Jump to content
J4N

S6 Edge nereaguje

Recommended Posts

zdravičko

dnes som zobral telefon, bol zamrznuty neisiel potom po chvili zhasla obrazovka a už neide zapnuť , skusal som vsetky metody restartovania a nic ( power button + home + zvysenie, snizenie hlasitosti )

cim to moze byt ?

Editoval(a) J4N

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Sdílet na ostatních sítích

Baterie, systém, hw... Je toho moc... Zrovna já ti tady moc nepomůžu, zkus ho připojit na nabíječku a zapnout, o všem co uvidíš nám řekni, mohlo by nás to někam dovést, zkus víc adaptérů a kabelů... 

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Před 1 minutou, Romantus97 napsal(a):

Baterie, systém, hw... Je toho moc... Zrovna já ti tady moc nepomůžu, zkus ho připojit na nabíječku a zapnout, o všem co uvidíš nám řekni, mohlo by nás to někam dovést, zkus víc adaptérů a kabelů... 

to uz nerozchodi , rozobral som ho a plno vody v ňom, asi v praci som ho nechtiac olial a ked som prisiel domov už bolo po ňom :( 

minuta ticha 

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Před 6 minutami, Romantus97 napsal(a):

@J4N no to je na úplnou výměnu... oxidace displeje, spálení obvodů... Máš už rozmyšlenej budget, kolik dáš do novýho mobilu?

to sa mi uz neoplati to by ma vyslo drahsie jak novy , ale naučil som sa dačo NIKDY v živote už nedam za mobil viac jak 100€ :D 

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

@J4N jak za který :D Sony je vždz dobrá investice... XA2 co mám je odolná proti vodě, pokud ji vyloženě neponoříš, takže good (sprcha, jak do jacku tak do USB-C a polití kýblem vody na displej by mu nic neměla udělat...), dále všechny možný certifikace, ale mohl jsem si koupit XZ1 Compact což by byla asi lepší volba...

• Kappa 1

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Ke komentování se musíte přihlásit nebo si vytvořit účet

K zanechání komentáře musíte být člen

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet v naší komunitě.

Zaregistrovat se

Přihlásit se

Už máte účet? Přihlašte se zde.

Přihlásit se teď