Jump to content
Michal Peter

kkkklavesnice

Recommended Posts

Před 52 minutami, Vojtěch Šokala napsal(a):

Ahoj záleží jaký chceš switche. Pokud chceš Cherry MX Red a RGB tak tohle by mohlo být fajn. Btw expert na klávesnice je @Wolfka Wolfinka. Potom i Razer  má dobré switche + RGB. Napiš jestli chceš aby byly hlučné a nebo jestli chceš cítit jistotu že jsi něco kliknul :)

zapomnel jsem zminit ze bych chtěl design klavesnice kterej by mel takhle vystoupli switche a nic vic na nic a switche a nejlepší zvuk by byl takovy ty mx redka takovej ten fakt mechanickej zvuk a i ta jistota taky by se hodila

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Sdílet na ostatních sítích
1 hour ago, Vojtěch Šokala napsal(a):

Ahoj záleží jaký chceš switche. Pokud chceš Cherry MX Red a RGB tak tohle by mohlo být fajn. Btw expert na klávesnice je @Wolfka Wolfinka. Potom i Razer  má dobré switche + RGB. Napiš jestli chceš aby byly hlučné a nebo jestli chceš cítit jistotu že jsi něco kliknul :)

ješzě jsem koukal a tahle taky nevypada spatne https://www.czc.cz/hyperx-alloy-fps-rgb-kailh-speed-silver-cerna-us/244282/produkt

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Před 4 hodinami, Wolfka Wolfinka napsal(a):

HyperX Alloy sú super klávesnice čiže doporučujem.  Cherry MX majú klasické Alloy FPS s červeným podsvietením bez RGB

já asi koupim s tim RGB s tima kaliah speed uvidim no

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

@Michal Peter nezakládej si další témata! Akorát v tom je pak nepořádek, kdybys to připsal na předchozí vlákno, tak se taky nic nestane a neboj lidi si toho všimnou... mFacepalmm

@jirkasta ty můžeš přesměrovat příspěvky ne? Tady je odkaz na předchozí vlákno, které není ani 3 dny staré...

Editoval(a) jirkasta
Přesměrováno

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Ke komentování se musíte přihlásit nebo si vytvořit účet

K zanechání komentáře musíte být člen

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet v naší komunitě.

Zaregistrovat se

Přihlásit se

Už máte účet? Přihlašte se zde.