Jump to content

Recommended Posts

A máš správně zapojený kabel od monitoru? Proto že já myslel, prvně že ti blbne chlazení, pak že se snažíš rozjed nějakej náročnej mód na MC, taky takový existujou, který by 1060 zatopily, i když ve standardu to rozjedeš na kuličkovým počitadle, ale teď koukám, že se jsem byl asi celou dobu mimo.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Sdílet na ostatních sítích
Před 5 minutami, Lukas napsal(a):

A máš správně zapojený kabel od monitoru? Proto že já myslel, prvně že ti blbne chlazení, pak že se snažíš rozjed nějakej náročnej mód na MC, taky takový existujou, který by 1060 zatopily, i když ve standardu to rozjedeš na kuličkovým počitadle, ale teď koukám, že se jsem byl asi celou dobu mimo.

Problém je s výkonem, prostě si nemyslím že ta karta jede naplno protože mi líp jel Notebook s i3 a nějakou integrovanou sračkou.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

No právě, proto se tě ptám, jestli máš správně zapojenej kabel o monitoru, aby si ho třeba neměl strčenej do konektoru v desce od iGPU.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Před 2 minutami, Lukas napsal(a):

No právě, proto se tě ptám, jestli máš správně zapojenej kabel o monitoru, aby si ho třeba neměl strčenej do konektoru v desce od iGPU.

HDMI mám zapojenej v Grafické kartě.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Před 1 minutou, Romantus97 napsal(a):

Napájení, je kabel zapojenej do grafiky? 

Dobrá otázka, ale i bez napájení by to mohlo jet alespoň na úrovni 1050 a to co tady popisuje je hodně mizerný.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Před 1 minutou, Romantus97 napsal(a):

Userbenchmark by něco říct mohl... 😉 

Mohl by odhalit slabinu, ale už jednou si tady někdo stěžoval na neodpovídající výkon PC, tak jsem mu doporučil to samí a vylezly mu odpovídající hodnoty.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Tuhle utilitku si stáhneš, spustíš, ona ti zatíží PC nějakým strestestem, během kterýho ti změří, jak komplexní výkon celého PC, tak separátní výkon komponent.

Editoval(a) Lukas

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Před 7 minutami, Lukas napsal(a):

Tuhle utilitku si stáhneš, spustíš, ona ti zatíží PC nějakým strestestem, během kterýho ti změří, jak komplexní výkon celého PC, tak separátní výkon komponent.

Takže něco jako 3D mark?

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

No, ne tak docela, k hodnocení výsledků, spíš přistupuje z praktičtějšího úhlu pohledu, než čistě v jedný číselný hodnotě.

Editoval(a) Lukas

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Před 45 minutami, Lukas napsal(a):

No, ne tak docela, k hodnocení výsledků, spíš přistupuje z praktičtějšího úhlu pohledu, než čistě v jedný číselný hodnotě.

Gaming - 38%

Desktop - 34%

Worstation - 38%

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

A co máš vlastně za CPU, proto že jestli je to postavený podle toho co jste tady řešily v zimě na fóru, tak seš s tím prvním benchmarkem na polovičních číslech, než by jsi měl bejt.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Před 8 minutami, Romantus97 napsal(a):

@Lukas Ryzen 5 1600X @Martin Jindrak koukni do správce úloh co ti tolik žere CPU a pošli screen... Tohle bude ještě sranda :D

Už jsem to taky našel, teplota s Ferou. Tomu člověku se doslova, ve spojení s PC lepí smůla na paty.

Já stavím několik PC ročně a nikdy se mi ještě nestalo, že by na čistý instalaci OS nejel, tak jak má, dokud si ho sám uživatel hovadinama nerozhází.

Editoval(a) Lukas

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Ke komentování se musíte přihlásit nebo si vytvořit účet

K zanechání komentáře musíte být člen

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet v naší komunitě.

Zaregistrovat se

Přihlásit se

Už máte účet? Přihlašte se zde.

Přihlásit se teď